Demonštranti v Bratislave a Košiciach opäť žiadali odchod Kaliňáka
...a ako si, pre pana-jana, predstavujes to " vyvijanie tlaku " ???? ako si predstavujes "vyvijanie tlaku " na Spoluziaka ci prokuratorov, ktorym ubytovatel Precedu akoze "dlhuje " prachy ?? bez tlaku na ich ochrancu ??. ako si predstavujes " vyvijanie tlaku " na policiu a vysetrovatelov, ak ich Najvyssi verejne vyhlasi, ze platit 12 000 000 v hotovosti je O.K , lebo vsak doba kesu...vies si predstavit toho sebevraha ,, ktory by to isiel setrit, ked jeho najvyssi, od ktoreho existencne zavisi, tvrdi verejne takuto nehoraznost??..ako chces " vyvijat tlak ", ked najvyssim predstavitelom statu ai v tomto bahne ocividne rochnia...a hluposti typu
" výzvy meniť vlády môžu byť i cestou "z blata do kaluže" su len ceresnickou na slahacke...uz chyba len " Republiku si rozvracat nedame " alebo este vácsia hovadina o " jedinej alternative "...kazda, opakujem kazda vlada ktora zamedzi kradnutie a brutalne zdieranie ludi v tejto zbedacenej krajine, bude lepsia, ako tento oligarchicky zlepenec