Zmluva s Jaguarom je historický úspech, tvrdí Fico
....a co mal povedať, ??? Sprosti Slovaci , za par supov budete v potu tvare montovat nase auta v tej najvyssej kvalite...a ked nas nase.ete alebo zacnete machrovat, alebo nedajboze nam odmietnete dalsie benifity,tak to pobalime a ideme o dum dal na vychod.....a vy si tu mozete labu lizat...stat uz u vas neplni ani svoje najzakladnejsie funkcie, obrana, bezpecnost obcanov iba pre vyvolenych, o sudnictve skoda hovorit, skolstvo, zdravotnictvo, kultura ako v Bangladesi...takze, Slovackovia, staci, ak si tu my, 4 automobilky zobereme mesiac celozavodnej dovolenky a koncite...to mal ten zastupca povedat???