...a z akeho dovodu byvto malo byt ausgerechnet 18.1.?? ....to ako 19.1. prestane fungovat svet?? tu ide o to, ze ty tvrdis, ze stat stiahnutim chvostea dal RJ monopol, coz je hlupost...stat rok podvadzal, porusoval pravidla o zaka5e krizovych dotacii,, vytvaral stratu a ked doslo na lamanie chleba, pustil do gati a este to eufenisticky nazval " menezerskym rozhodnutim" o; ((((... ale v ziadnom pripade to neznamena, ze stat " vytvoril monopol"...to by ani v ramci trhu EU nebolo mozne...

