...no jo, rozmyslanie casto boli, lahsie je si osvojit par tupych fraz a omielat ako mantru...pozri na Rumunov...RUMUNOV!!!...na ktorych sme vzdy pozerali cez prsty...uz aj ti - podla mnohych balkanski cigani - pochopili, ze ich okradaju VSETCI,nech uz pouzivali akekolvek mimikry - modre, cervene bodkovane...este raz - RUMUNI !!! a tu ti nejaku trubu-sorry, ale nemam priliehavejsi vyraz, ide od rozkose rozdrapit, ci kradnu viac nasi alebo vasi...nie ze kradnu, ale VASI,!!! radost tu vladnut

