Prekrúcanie historických faktov
...tiez si si vsimla???...nicky, ktore tu pred par dnami/ tyzdnami pateticky volali po svetovom mieri, ako nejake missky, zrazu sa tesia z kazdej zvrhnutej bomby, z kazdeho zabiteho a najlepsie je, ze sa vytesuju, ako to zajtra bude este lepsie, teda este viac bomb a mrtvych...dokonca tu pred par dnami nejaky trulo-nick sa mi nechce hladat, daval skoro "priamy prenos" z bombardovania v Syrii, ktory zbieral z roznych portalov, vcitane poctu zabitych a uistoval, ze zajtra to bombardovanie bude ale zdz ovela ucinnejsie...