...nuž zrejme tým, že za tých 26 rokov sa vytvorila zo sudcov jedna homogénna spoločnosť, úzko poprepájaná rodinnými a inými osobnými zvväzkami...takže už dnes existuje stredná generácia sudcov, odchovaná a úzko pospájaná s odchádzajúcou "socialistickou" generáciou...ktorá dokonale prevzala, osvojila si a tvrdo dodržiava "zákony" tých starších...a už si vychováva novú, mladú generáciu kolesíkov, brixiových, martvoňov - lenže po rodinnej linke...v bežnej reči sa tomu hovorí mafia...

