...simon, aj mne tvorenie "zisku" z povinných "odvodov" odjakživa otváral nožík vo vrecku a som jasne proti...ALE...tu nejde o možnosť tvorby zisku ale o spôsob, akým to Fico chcel "zariadiť....pred prijatím zákona bol nespočetne krát upozorňovaný renomovanými odborníkmi - právnikmi, ekonómami... že tudy cesta nevede...že tento spôsob zákazu zisku na medzinárodnom poli nemá šancu uspieť...a ako sa zachoval Fico??? ak by bol agentom tých súkromných ZP, neurobil by to ináč!!! a k tomu tie nasprostaté reči pre svoje publikum ! Ak si to chce niekto rozdať...." atď...to už bola len čerešnička na torte!!! .toto ma se.e !!!!! že mal kopu možností a rád od "svojich" i "opozičných" a on sa správal/správa, ako akcionár tých poisťovní !!!!a sme zase tam - zisk súkromný, náklady plebsu...


