Generálny prokurátor býva v ukradnutom dome.
...treba poriadne čítať...nevyjdroval som sa k čentéšovi, čo som dokonca úplne jasne napísal...reagoval som na tvoje tvrdenie.."To by museli mať zlé svedomie všetci novoprijatí zamestnanci fabrík a inštitúcii ktorí prijali volné miesto.Volné či už preto že z neho niekoho neoprávnene vyhodili..."...s tým, že ak niekoho vo "fabrikách a inštitúciách " neoprávne vyhodili, on sa obráti na súd a súd vyhrá, "fabriky a inštitúcie " sú povinné ho zobrať späť na rovnaké miesto a stoličku a ešte mu vyplatiť ušlú mzdu...a zároveň som povedal, že neviem, či to platí aj v prípade Čentéš, lebo nie som ústavný právnik....tak čo sem vplietaš neprijatie do zamestnania, oktorom vôbec nebola reč...a už vôbec nie o vymenovaní či nevymenovaní...