Fico: Kiska nemôže odmietnuť kandidátov na ústavných sudcov
...omyl, Gido...tu nejde o princíp "veď to robil aj Gašparovič"...tu ide o správanie sa v intenciách a podľa rozhodnutia ÚS...toto hlúpe rozhodnutie použil Gašparovič na nevymenovanie Čentéša a presne to isté hlúpe rozhodnutie môže použiť aj Kiska na nevymenovanie sudcov ÚS...všetkooo pod-ľa zá-ko-na, ako hovoril klasik/ dúfajme, že už minulý/, žiaden Gašparovič, ako si snažíte nahovoriť...ale problém je v tom, že čo má čo preceda vlády nahrádzať ÚS a vykladať ústavné zákony...a čo vôbec vládu s jej precedom do vzťahu medzi prezidentom a ÚS...štátne orgány možu konať iba na základe ústavy.....ktorý ústavný zákon prikazuje precedovi vlády vykladať ústavné zákony???..alebo sa montovať do vzťahov mdzi ďalšími piliermi štátu - prezidentom a súdnou mocou???na základe čoho sa vláda obracia /tajne!!/ na Benátsku komisiu a nechá si vykladať problémy medzi prezidentom a parlamentom, do ktorých vládu nie je ale že vôbec nič???to Fico už aj oficiálne supluje Pašku, Macejkovú ....????