Kto chce utopiť Roberta Fica ?
..ajaj, to si ma potešil, s tým vekom...vieš, na nete nesmieš brať všetko smrtelne vážne...tých 26 rokov môže byť môj želaný mentálny vek, ale 26 by som bral...na druhej strane, tvoja viera, že pribúdaním veku "bude lepšie", je, jemne povedané, úsmevná...z vlastnej skúsenosri ti môžem potvrdiť, že ak bol v mladosti niekto tĺk, v starobe sa Einsteinom rozhodne nestal...takže vekom to asi nebude...a čo sa týka pravicových strán-predsa som jasne napísal, že postavili svojich mizerných kandidátov a tak aj dopadli..ale Kiska nebol kandidátom týchto strán, oni ho nenominovali, nepodporovali ani nefinancovali..ale SUDr. precedovi stačí, v "dôkaznej núdzi" začať znovu omielať zaklínadlo "zlepenec" a ovčanovi to stačí. Alebo, povedané tvojimi slovami "Je to nevkusné, úbohé a hlavne nedôstojné. Ale toto im vôbec neprekáža. Na ťahu sú teraz, ich voliči."