Fico: Kiska klamal, že nepozná scientológov
.. tak skúsme trocha objektivity, keď už po nej voláš-
-Radičová bola riadne odvolaná z funkcie predsedu vlády, teda nikam neutekala. Fica nikto neodvolal, stále je premiérom a z funkcie uteká sám, takpovediac z vlastnej vôle
-predpokladám, že tebou spomínaný Rado Baťo je svojprávny človek s platným občianskym preukazom, biely, nad 18 rokov...čo robí, robí ako svojprávny jedinec a na vlastnú zodpovednosť a riziko......
- ak budeš robiť niekedy niekomu poradcu, neznamená to, že si vstúpil do politiky...i keď u teba to nepredpokladám...
- a k tej dlhovej brzde, o ktorej sa tak kvalifikovane vyjadruješ-ak by Fico odišiel do paláca, vznikla by nutne nová vláda s novým premiérom a hlavne s novým programovým vyhlásením...a podľa zákona o dlhovej brzde by nová vláda pri dlhu na 57% DPH bola POVINNÁ zostaviť rozpočet na ďalší rok ako VYROVNANÝ, t.j. mohla by minúť len toľko, koľko by vybrala-žiadne zadlžovanie.Ale táto brzda môže platiť až po 2 ROKOCH od nového programového vyhlásenia