Ja som si naivne myslel, ze v 21.storoci budu ludia uvazovat triezvejsi. Nastastie drviva vacsina ludi chape situacie a vie sa prisposobit, avsak najdu sa aj taki, ktorych myslenie nie je z tohoto sveta, ktori podliehaju bludnym caram socialnych sieti a alternativnym mediam...

