Heger zobúdza tigra. Tri štvrtiny Slovákov žiadajú zásadné reformy
Ludia chcu reformy? Nuz vacsina ludi na chaos zo sucasnej vlady, co vlastne chce??? Ano, kazdy vie, ze mame skolstvo o nicom, ci prebujnenu verejnu sluzbu, ale doposial sa nikomu nic s tym nepodarilo urobit. Jednoducho prepustat uradnikov tiez nie je v kurze tejto vlady. Podobne je na tom zdravotnictvo, kde vsetko skonci na tom, ze lekari a zdravotne sestry chcu vacsie platy, ale ziadne zlepsenie ich prace, atd. Vsetci vedia, ze mame v podstate jednostranne hospodarstvo zalozene na automobilizme a ze to nie je dobre, ale opat nikto nic s tym neurobi. Najednoduchsia reforma, ktora bude asi aj uskutocnena je obmedzit starobne dochodky. Tak akeho tigra chcu tito amateri prebudzat?