No uvidime, co z toho vznikne. Mna najviac nastvalo, ked Remisova tvrdila, ze do skolstva treba naliat velke financie. Ta baba reformu skolstva chce riesit nalievanim penazi do ciernej diery, dufam, ze jej to zatrhnu. Najprv sa musi urobit reforma efektivity poctu skol, urcit parametre merania kvality ucitelov, skol, tak ako o tom nedavno vravel Sulik, ci Matovic. Penazi je v skolstve az az, len treba zapratat cierne diery.


