Nic nie je zadarmo, ani minimalny dochodok, ani rodinne pridavky, nebude ani 13.dochodok. Vzdy na to doplatia aj ti najmenej zarabajuci, ci s najmensimi dochodkami. Vsetko sa to premieta do zvysovania cien potravin, atd., ci do zvysenia dani za diskriminacnu nezivotnu poistku, ci do dani za nehnutelnosti, atd. Vystava otazka, preco "socialny" SMER nezdanuje viac tych najbohatsich, ako je zvykom vo vyspelych krajinach? SMER pusta zilou lebo sa blizia volby a vyzera, ze bude tahat za kratsi koniec. Tolko nesystemovych veci, ktore sa stali za poslednu ich vladu by mali mnohi povedat DOST, takto dalej to nemoze fungovat...


