Ano, nespravne to pomenoval, ale kazdy normalny clovek vie o co ide a nechyta zbytocne za slova.
Ano, nespravne to pomenoval, ale kazdy normalny clovek vie o co ide a nechyta zbytocne za slova.
Je to pravda, ale na druhej strane uz bolo spominane, ze nema stanoveny casovy limit dokedy musi vymenovat vladu. Takze pre klud je lepsie sa podriadit jeho nalade...
Doplnim, nie len premierom, ale ani na ziadnej vyssej vladnej funkcii. Cize max poslanec parlamentu. Ak chcel robit domacu politiku, tak sa nemal pchat za europoslanca.
Zavodsky je jeden z najoblubenejsich a nezavislych moderatorov, ktory pogriloval viacero politikov, ale Sulino to na zaver nezvladol. Zrejme ratal, ze vsetky media su mu naklonene a ze to bude pohodova diskusia bez oponentury. Vyzera, ze uz snad vsetko sa vrati do kolaji a Sulik bude robit to, za co je plateny....
Je len potrebne dufat, ze Kiska uz nebude mat problem s vymenovanim vlady a danovy podvodnik Matovic aj so svojou suitou stichnu. Ved aj organizatori protestov povedali prezidentovi, ze neziadaju predcasne volby.
Na odlahcenie, uz sme mali video Sulik vs Kocner, teraz pre zmenu "cisteho" politika Kollar vs Kocner.
https://www.youtube.com/watch?v=oAQn3hZTn mQ&…
Co je na tych videi pozoruhodne, ze boli odvysielane TA3 a ta ista televizia im nadalej nechava velky priestor na klamanie ludi.
My sme 40 rokov budovali socializmus. Kapitalizmus sa neda dobehnut za 25 rokov, je treba zmenit okrem hospodarstva aj myslenie ludi. Ceski ekonomovia vypocitali, ze ich ekonomika dobehne Zapad minimalne za 100 rokov.
Ma to byt kludny protest bez hercov a inych pajacov a urcite ani nie stadovity...
Sulik ako "politik" nezvladol odpovedat na otazky moderatora.
Neviem preco hovoris "my"? Si predstavitel nejakej skupiny?
Sloboda slova, demokracia??? Je to spinava hra medii, tzv. propaganda.
Co si vysiel z krcmy alebo pijes v krcme cuco?
Ale nie, problem bol Raz, tak sa da Drucker. V clanku je napisane, ze Pellegrini to konzultoval s Kiskom..m
Neboj este nic opozicia nevyhrala...
Mimovladky priznali farbu, takze su podporovane Sorosom. Vsetko sa vyfarbi v piatok. Pellegrini nech zmeni Richtera aj Raza a ak ani to neprejde, tak Kiska sa stal sluhom mensiny, t.j. opozicie a mimovladiek.l
Kiska sa podriadil Matovicovi, Sulikovi...
Potesty nie su vyjadrenim vacsiny ludi na Slovensku, nehovoriac, ze ide len o zviditelnenie sa mimovladiek. Ich prepojenie na urcite zahranicnu skupinu uz tu bolo prezentovane. Dufam, ze Kiska ich nazory nebude povazovat za dolezite.
Ja neviem preco Haulik spomina referendum, ked Sulik verejne odmietol na TA3.
Haulik je lavirujuci politolog, nema jasny postoj a zrejme ani o realnej situacii. Na uliciach urcite nie su statisice, ale tak okolo stotisic, prezentuju sa hlavne mimovladky a herci. Toto neodraza vacsinovy nazor ludi na Slovensku. Sulik sa vyjadril proti referendu, takze jedine co im ostava hlasovanie v parlamente o predcasnych volieb.
Mna nezaujimaju Svajciari, o dolezitych veciach musi byt kvorum viac ako 50%. Je to logicke, ved mensina nemoze rozhodovat o vacsine. V niektorych zapadnych statoch su volby povinne a nikto sa nestazuje na demokraciu, atd. Aspon by sa uvidelo, kolki su hrdinovia za PC a kolki su ochotni dvihnut zafok zo stolicky a verejne prezentovat svoj nazor.
Odporúčame