Takto to bolo aj pri opadani delty. Dlho sme mali uz nizke cisla chorych, ale mrtvi boli stale vysoko. A potom to zacalo klesat.
Okrem toho - okolo 10 mrtvych denne bude asi pre Slovensko status Quo. Nezachranis vsetkych. Kamaratova mama ma 90 a ochorela teraz. Je v nemocnici a mozno umrie. Jednoducho, zivot je taky a bude ako obet covidu. Kazdy mame svoj limit a na nieco umrieme.


