A ruska mafia tu neni ?
Aj o tom sa pise - prave na tych novinach, co si dal. Mozes slobodne citat to, co chces. Nie ako v Rusku.
Teraz je ale tema Vojna na Ukrajine. Takze neodbiehaj.
Toto presne - retro veci zo 70tych rokov este daju. Ako, zit sa s tym da, ale svet ta ekonomicky prevalcuje.
Rusko nie je v ziadnom pripade sebetascny kolos. Teda - nie na europskej urovni zivota.
To, co im funguje su technologie zo 70-tych rokov. Dalej uz nie su. Elektroniku nespravia ziadnu. Rovnako ani strojarske nastroje.
Ani ja nemusim aktualny stav vedenia europy, ale vela z ich zlej povesti je vysledok Ruskej propagandy. Nie su taki sprosti, ako sa tu snazi propaganda povedat. Ta gej propaganda je vysledok ustupovaniu debilnej mensine. A ako sa prestalo ustupovat Rusku, tak sa prestane ustupovat aj tymto idiotom.
Rusko a jeho neuveritelna korupcia zabija samu seba. Krajina je to nadherna ale ludia s ich pohladom, ze kradne uplne kazdy, lebo inak sa tam normalne uzivit neda, nemozu z nej vybudovat nic schopne.
Vela veci myslia dobre, ale dopadne to ako zvycajne.
Pozor! My reagujeme na Rusky utok.
Podla teba je vojnovy stvac ten, kto brani utoku a pomaha obrancovi ?
Rusko na tom nie je lepsie ako pred sankciami. Kratkodobo moze byt vyssi prijem kvoli vysokym cenam. Ale nemaju ako nakupit technologie a vyrobky, ktore vyrobit nevedia. A s nimi nevedia fungovat normalnym sposobom. Krajina je na ceste do pekla, akurat to bude este chvilu trvat.
Rusko skrachuje. Skor, ci neskor. Ale krach krajiny neznamena, ze nebude co jest. To len nikto krajine nepozicia - ale to jej nepozicaju ani teraz.
Zrazu nove rozdelenie sfer vplyvu ? Rusko chce naspat uzemia a obyvatelstvo, ktore malo ako sovietske imperium. Aj s nami. Ludia z tych krajin ho ale nechcu. Takze zautocilo na slabe krajiny (Gruzinsko, Moldavsko), politicky obsadilo Bielorusko a teraz chce zabrat Ukrajinu. Potom planovalo pobaltie a nas.
Takze podla teba sa mame prisposobit a zit pod Ruskou porobou ako muzici ?
A tomu hovoris spravodlive rozdelenie sveta ? Takyto svet si nechaj pre seba a svoje deti.
Ja chcem zit v Europe a zapadnym sposobom. Vo vychodnom som vyrastal a tu socialisticku zlodejinu a slendrianstvo uz nechcem.
Nie ako, ale za aky cas! To je dolezite.
Tak som si to pozrel:
13.4.2021 - stav 10.5 TWh
13.4.2022 - stav 6.4 TWh
Je tam o 40% menej energie ako vlani!
Moze byt. Ale daj sem zdroj.
Lebo aktualne moze byt Ukrajina pred bankrotom, ale zapad ju zachrani, aby robila hradzu pred Rusmi.
Nemecky predseda vlady je nasraty, lebo Ukrajinske odmietnutie znizilo ich vahu v EU. Aktualne stupa vaha Polska, severu a vychodnych krajin.
Rakuska neutralita bola dohoda medzi mocnostami. Keby nebolo neutralne, tak by Viedencania tiez zakusili "vyhody" socializmu.
A Finsko a Svedsko chcu ist do NATO. Nezabudaj, ze Fini objednali 64 kusov F-35.
Takze kto sa dostava do problemov viac a viac ?
Zase dristy - z tvojej hlavy ?
NATO, Proxy vojna a co este...
Rusko zautocilo na iny stat. Bodka.
Jedna vec su vyjadrenia, druha vec su realne kroky.
Boliet to cosi bude, ale podobne soky boli uz v 70tych rokoch. Stale sa bavime o 25% ropy a 40% plynu. Je to vela, ale je ako EU ustatelne.
Ake zapadne sroty myslis ?
40 rokov sme boli koloniou vychodu. Ako nam bolo ? Naprd.
Teraz, keby sme neboli clenom EU, tak by nas mal Rus ako malinu. Ale zhadzovat zapad budes neustale.
Este daj par prispevkov, nech mas rovnych 10 000. Rusky Troll.
Jedna vec je predat, druha dorucit.
Tak to sa mi paci taketo. A dobre, ze mas medzery medzi riadkami. Dost sa do toho textu zmesti.
Vies este povedat orientaciu kormidla ? Ze ci je vertikalne alebo horizontalne. Len by som rad vedel, aby mi bolo jasne, ci su rovnako nadnasane obe strany plavidla.
Hehe - jasne. Odtiahnu do pristavu, natru a v utorok po velkej noci bude uz znovu v plnej bojovej pohotovosti :-) .
Samozrejme, urcite tam bol poseidon a 450 000 inych americkych plavidiel. A co este nove o americanoch nam povies ?
Lebo uz to neboli mantacki Ruski namornici, co opekali spekacky na lodi, uz su to Americania s ich specialnymi bleskovymi hromozvodmi na potapanie Ruskych lodi...
Keby ste uz tolko netrepali.
aaaa. Teraz ideme nove drisy - zatahovanie do vojny, ktorou nic nemame.
Tak ty Slavin si uvedom, ze Putin sa vyhrazal aj nam ! Ako chcel denacifikovat Ukrajinu, tak chcel nasledne denacifikovat aj nas. A pod denacifikaciou chap likvidaciu ludi, ktori nesuhlasia.
Takze takto sa nas ta vojna tyka. Priam bytostne.
Nie som lajno stada. Neurazaj. Fakt sa mi nechcelo rozmyslat nad tym, co je dvojmutant.
Vakcina ta na 100% neochrani. A v nemocniciach budu aj vakcinovani. Lebo ak mas 90 rokov a imunita ti skoro nefunguje tak ti ani ockovanie nemusi pomoct. Takze tak.
Pozitivne testovani neznamena, ze budu nejako vazne chori. V mestach, kde je najvyssia hustota obyvatelstva, sa virus siti najrychlejsie.
4 vcelicka nema zmysel. Jedine tak v jeseni pre starych ludi.
Odporúčame