Neberieš do úvahy zásadný rozdiel medzi nami a Čechmi (a inými vysoko zaočkovanými krajinami) a to pomer zaočkovaných a nezaočkovaných v Čechách a u nás, v skupinách ktoré končia v nemocnici a bohužiaľ aj zomierajú! U nás je ten pomer asi 2:1 v prospech očkovaných a v Čechách asi 5:1 t. j. tri krát väčší!!! U nás z dvakrát väčšej skupiny končí v nemocniciach asi jedna štvrtina, v Čechách z päť krát väčšej skupiny necelá polovica pacientov. Takže po prepočte je to fifty fifty aj u nás aj v Čechách a všade inde! Neporovnávaj to iba s vysoko zaočkovanými krajinami ale skús si zohnať údaje z Bulharska, Rumunska a zistíš, že ten pomer majú taký istý ako my, pretože sú +- rovnako zaočkovaní ako my!!!
Počty zo základnej školy nepustia!

