Ak mi odpovieš kde som písal, že viem toto, "..ty vieš, že vakcíny sú také bezpečné, že žiadne vedľajšie účinky nebudú? Potom si prvý na svete." tak Ti odpoviem.
Ak mi odpovieš kde som písal, že viem toto, "..ty vieš, že vakcíny sú také bezpečné, že žiadne vedľajšie účinky nebudú? Potom si prvý na svete." tak Ti odpoviem.
Haleluja. Mesiáš (správa Reuters) prehovoril. Šírte toto sväté posolstvo ďalej do celého sveta.
Máš to trochu pomýlené. Vírus na rozdiel od baktérie nie je živý a nerozhoduje o ničom. Za mutácie sú zodpovedné bunky ktoré lajdáckou prácou vyrábajú niečo iné, podobné ako je vzor (buď nemajú dostatok potrebného materiálu alebo nepochopili zadanie).
Nikde. Hľadáš fiktívnu korunu z fiktívneho čísla.
Čítať vieš? Nevieš! Šup do školičky.
Znovu si si vybral iba jednu časť. Aj ona povedala to isté ako Krčméry a to, že tiež nič nevie čo bude. Nepovedala, že niečo bude.
Tie žvásty okolo umelého pôvodu zabúdajú na jednu vec a potichu ju obchádzajú. A to na biliardy biliárd prírodných laboratórií zvaných živočíšne bunky ktoré makajú 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní do roka už niekoľko sto miliónov rokov a za ten čas vyprodukovali nekonečné množstvá vírusov a mutácií.
K tomu, prečo by som jej nemal veriť je odpoveď iba jedna. Viera neznamená, že je to pravda, skôr naopak. Viera potláča pravdu, pretože ak uveríš neposudzuješ veci zo všetkých strán.
Sú to suché dáta bez komentára a znovu opakujem, na základe ktorých sa nedajú robiť žiadne závery. Je to iba sumarizácia jednotlivých čísel k danému dátumu ( asi do 15.6.), nič viac.
Na objasnenie pár údajov navyše. V tejto tabuľke hodnotia asi 6 alebo 7 mutácií vírusov a zberať tieto údaje začali 1.2. Delta sa im však prvýkrát objavila až 1. alebo 2. apríla a až do 20. mája bol nárast plynulý až do úrovne asi 5 000 prípadov. Po tomto termíne začal exponenciálny rast počtu prípadov a za asi 25 dní dosiahol tých cca 200 000 (teraz majú tých 200 000 nových prípadov ani nie za týždeň). Vzhľadom k tomu, že nakazení zomierajú predsa len s nejakým odstupom môžeš počítať, že tí zomretí sú z absolútnej väčšiny z tých prvých 5 000 nakazených do 20.5. a o tom aké bolo zloženie tejto skupiny prvých nakazených táto tabuľka vôbec nehovorí a nič o nej nevieš (mladí, starí, očkovaní, neočkovaní). Čo ak im to na začiatku chytilo nejaké domovy dôchodcov? Sú to nič nehovoriace čísla o ničom!!!
Trepeš Ty, pretože ešte raz: to nie sú dáta z ktorých by si mohol urobiť nejaký záver. Je to naozaj iba sumarizácia čísel k danému dátumu z ktorých sa bez analýzy nedajú robiť žiadne závery. To čo píšem ja je už overené časom (India, Rusko) a v Británii si to môžeš predbežne odhadnúť z definície smrtnosti (počet úmrtí/počet ukončených prípadov). Denne majú teraz cca 70 mŕtvych a niečo cez 7000 ukončených prípadov. Nedivím sa, že híkate nad každou sprostosťou, keď absolútne neviete čo tie čísla znamenajú a hovoria. Konkrétne Ty z tých čísel vyvodzuješ absolútne nezmyselné závery a odvolávaš sa na ne.
To nie sú dáta ale obyčajná tabuľka so zozberanými údajmi k danému dňu. Ani sa nedivím, že trepete keď si nedokážete spočítať 1+1. Do tých údajov je ešte nutné doplniť veľa iných faktorov a potom môžeš robiť analýzu dát a zverejniť výsledok. A tie výsledky hovoria, že zdochýňate (inak sa to nazvať nedá) X krát častejšie. Momentálne je v nezaočkovanom Rusku smrtnosť cez 3% a v zaočkovanej GB necelé jedno%. V Indii to bolo cez 1,3% vzhľadom k tomu, že priemerný vek obyvateľstva je tam oveľa menší ako v Európe (24,5 ku asi 40 rokov). Postupne sa objavujú aj konkrétne spracované dáta z jednotlivých krajín a tie hovoria jasne v prospech očkovania.
Bože vy ste de...i. Dokážeš Ty zhodnotiť čo vlastne Krčméry povedal? Krčméry povedal, že nejaké možné vedľajšie účinky budeme poznať za päť rokov ale nepovedal, že nejaké budú, pretože to nevie a to je obrovský rozdiel. Iba vy géniovia nad géniov už viete, že budú a budú strašné.
Všimol som si to ale som nevedel, že pod týmto nickom píše Nostradamus. Ja mám krištáľovú guľu a tá mi hovorí, že ma čakajú svetlé zajtrajšky.
Evidentne máš v hlave naliatu tú gebuzinu. Priemerne inteligentný človek nemôže takýmto výmyslom veriť. Daj jeden jediný dôkaz, že zaočkovaní zomierajú aspoň tak ako s kovidom. Ešte raz !daj dôkaz! pretože od vtedy ako boli zaočkované prvé desať až sto tisíce už uplynul viac ako rok.
Ešte som nepočul, že by zaočkovaní preťažovali zdravotníctvo, zato tí čo majú v hlave gebuzinu naliatu z internetu to robia.
Nič ale, štát na tom ryžuje, tak nech tú liečbu platí alebo nech zakáže chľast a cigarety. A neboj sa neprerobil by.
Tak iba k prvému argumentu a k Tvojej prvej vete v reakcii.
"Nemocnice nám hlavne zapĺňajú ľudia s civilizačnými ochoreniami, ktoré si z najväčšej časti ľudia zapríčiňujú sami – nezdravým životným štýlom.
Hospitalizovaní na C-19, aj v najkritickejších mesiacoch, boli proti nim v nemocniciach vo výraznej menšine."
Je to pravda ale!!!
To ostatné okolo Ti nič nehovorí a neberieš to do úvahy. Pri tých civilizačných ochoreniach Ti stačí štandardná výbava nemocnice a personálu, pri kovide je nutný špeciálny režim na kovidových oddeleniach aby sa nákaza nešírila. Tiež pri tomto ochorení je vysoké percento ťažkých stavov ktoré vyžadujú zapojenie mnohých špecialistov, personálu a vybavenia počas liečby, nie iba jedného ako vo veľkej väčšine civilizačných ochorení (každý tretí štvrtý pacient zomrel). Špeciálna kategória boli anesteziológovia ktorí tým pádom chýbali inde. Skrátka jeden kovidový pacient potreboval a zamestnal oveľa viac personálu ako tí Tvoji pacienti s civilizačnými chorobami.
Nemáš pravdu. Tí fajčiari a alkoholici si sebe (a aj mnohým iným) hradia tú liečbu v spotrebných daniach už dávno.
Čítal si toho Halgaša? Asi nie. Fungovalo im to v skúmavke na kultúrach z ľudského tkaniva a pri 12,5 násobných dávkach ako sú pre ľudí maximálne odporúčané. Nič viac.
To by chcelo ku každému autorovmu názoru napísať 5 strán argumentov. On podáva iba svoje, ničím nepodložené, názory a vydáva ich za sväté.
Ale jednu radu Ti dám. Veľa chorôb (aj závažných) je geneticky podmienených. A tu môžeš robiť čo chceš, nepomôžeš si.
Zomrieš úplne zdravý. Škoda len, že mladý. :-)
Odporúčame