Nemáš pravdu. Nebudem o tom debatovať.
Nemáš pravdu. Nebudem o tom debatovať.
Túto debilnú otázku s podsúvaním debilných čísiel tu kladieš už od včera a včera som Ti na ňu odpovedal. Áno bude to viac ako 30%, pretože príroda to zariadila tak, že zomierajú hlavne starší ľudia a my sme zasa zariadili ,že tých starších ľudí je zavakcinovaných už viac ako 60% (blíži sa to 70% a stúpa to). Takže ak bude pomer zavakcinovaných mŕtvych k nezavakcinovaným mŕtvym 70% : 30% bude to úplne v pohode a v súlade s prírodnými zákonmi života tak ako to bolo pred pandémiou.
Naopak takéto bezduché rozmýšľanie je dôvod na zbavenie svojprávnosti a náhrada OP evidenčnou známkou.
Neviem kto si, čo si. Ale, čo má toto spoločné s mojim príspevkom? Iba Ti pripomeniem: sto tisíc oproti šesťdesiatim šiestim miliónom je u Teba väčšina? U mňa nie. S tým Norimberským kódexom to máš trochu pomýlené. Ak nie je zdravý celok tak nemôžu byť zdraví ani jednotlivci ktorí ten celok tvoria. A odporuje to zákonom prírody ktorej sme súčasťou. V mene zachovania zdravia celej spoločnosti, v prírode, každá samica odvrhne svoje mladé a nechá ich skapať, ak sa niečím nakazia. Je to kruté ale v záujme zachovania života spoločnosti bohužiaľ nutné. Iba my ľudia sa to snažíme riešiť inak.
Máš to notársky overené? Alebo je to iba vlastný názor podávaný ako svätá pravda.
Dal som Ti jasné vysvetlenie ako to bolo. To, že Tvoj mozog nechce pochopiť pravdu je iba Tvoja chyba. Nemá to význam na Teba reagovať, máš penu u huby.
Tak aby bolo jasno. Koeficient 4 bol platný iba pre potreby kovid automatu aby sa predišlo preplneniu a kolapsu nemocníc a za štyroch sa počítali iba ľudia nad 65 rokov, pretože štatisticky štyri krát častejšie končili v nemocnici ako mladší. Takže v regiónoch kde bolo veľa nakazených starších ako 65 rokov bolo nutné, z dôvodu zabránenia preplnenia nemocníc, prijať také isté opatrenia ako v regióne kde bolo nakazených štyri krát viac ale všetci boli mladší. Kapišto? Ako píšem platilo to iba pre potreby kovid automatu a nikto to nikde neposielal. Tie Tvoje nepresné čísla sa týkali inej skutočnosti a v tomto zodpovední trochu klamali aby sa očistili. To, že sme boli zaradení medzi červené krajiny bolo spôsobené tým, že sme zasielali celkové počty nakazených aj z PCR aj s AG testov ale hlásili sme iba počty PCR testov. Tým pádom nám vychádzalo vysoké percento zachytených prípadov. Stačilo zaslať aj počty vykonaných AG testov a hneď sme boli zelení. Takže: učiť sa, učiť sa, učiť sa!
Nechápem, ako Ti mohol niekto za túto debilinu ktorú tu uvádzaš "Minuly rok tato vlada ratala kazdy jeden pozitivny pripad na 60 rokov za 4!!!!" pluská. Po tomto výroku začíňam pochybovať, že dokážeš rozmýšľať.
Dokáže pán rozlíšiť rozdiely medzi slobodou, demokraciou a anarchiou? Sloboda a demokracia je hlavne o zodpovednosti tak k sebe ako aj k ostatným okolo mňa. Dokáže nejaký bľačiaci dav takto rozmýšľať? Nie. Všetky takéto protesty sú iba o jednom. Já, já, já, jenom já, nie o slobode a demokracii.
Nezomieralo náhodou v Indii pri 350 000-400 000 nakazených denne viac ako 4 000 ľudí denne? 4000/400000 je koľko percent?
Písal som to. Aj keby ich bolo milión tak je to jeden z 50 a tých 49 si s ním ľahko poradí. Nafukujete bublinu.
Mohol si aj niečo iné vybrať. Irónia Ti asi nič nehovorí, ale niet sa čo diviť. Tebe nič nehovoria ani tvrdé fakty.
Nachytali ste sa iba vy dvaja. Celý čas tu tvrdíte ako médiá klamú a zrazu majú svätú pravdu? Neprotirečíte si náhodou sami sebe? Toto robí iba človek ktorý nevie kam z konopí.
Ďalší čo má krištáľovú guľu. Alebo iba prázdnu guľu na krku.
Fakty: Francúzov je asi 66 mil. a z toho je najmenej 50 mil. dospelých. Takže 100 000 je naozaj rádovo v promile. Aj keby to bolo 10 x viac ako sväto sväte tvrdíš tak by to boli iba dve percentá a hádam nechceš povedať, že jeden debil bude ďalším 49 ľuďom hovoriť ako sa majú správať. V našej hospode takého blba vyhodia a je pokoj.
Chudáčik ktorý si nevie ani len predstaviť, že niekto môže žiť život bez šéfinka.
Veď to je to. My sme celý život robili aj na dôchodky našich rodičov a dnešná lakomá a priblblá mládež by si chcela iba užívať. Nezabúdaj, že rozprávka o troch grošoch platí stále a ten čo dostával musí niekedy začať aj platiť aby mohol v budúcnosti znova dostávať.
Netráp sa Ty. Ja si Ťa zaočkujem a budeš ešte hodne dlho makať na môj dôchodok. :-)
Ale kto bude na nás robiť ak tí mladí dezoláti pokapú? Mne sa už nechce. :-)
Hovorím Ti. Máš čas študuj. Krivka zapichaných druhou dávkou kopíruje s mesačným oneskorením krivku podaných prvých dávok, takže všetci čo majú v sebe prvú dávku netrpezlivo čakajú na druhú. Asi Ti utieklo, že pred mesiacom sme pichali hlavne druhé dávky a menej prvé dávky. Takže je úplne logické, že teraz po mesiaci zodpovedá počet podaných druhých dávok počtu podaných prvých dávok pred mesiacom. A to dokazuje, že každý kto si dal prvú dávku si dáva aj druhú.
Nepodpichuj. Zajtra budú vakcinačné strediská praskať vo švíkoch a tu nebude mať kto prispievať. :-)
Odporúčame