Pellegrini vyzýva na odchod šéfa hmotných rezerv Rudolfa i ministra Matoviča
Tie porovnateľné krajiny myslíš Maďarsko alebo Česko kde, na počet obyvateľov, zomrelo viac ľudí ako u nás bez paličkovania? Alebo Dánsko, kde síce zomrelo menej ľudí ako u nás, na počet obyvateľov, ale oveľa viacej paličkovali?
Povieš mi ako sa v paličkovaní líšime od toho Dánska kde zomrelo oveľa menej ľudí ale kde každý občan absolvoval viac ako 10 výterov a u nás aj s AG testami to bolo asi 7,5 výteru na obyvateľa? Nemalo tam podľa Tvojej "ne"logiky zomrieť oveľa viac ľudí? Veď ten vírus nevie či sa výter robí v Dánsku alebo na Slovensku.
Nechápem Tvoju logiku ale chápem vlastné skúsenosti. Minimálne dva mesiace som chodil na testy na to isté odberné miesto u nás v dedine a čuduj sa svete vždy boli v odberných tímoch tí istí ľudia a nenakazili sa ani raz aj keď každý raz otestovali okolo tisíc ľudí. Títo boli predsa najohrozenejší, pretože prišli do styku s každým. Stal sa zázrak alebo Ty iba fantazíruješ absolútne bez dôkazov?