IQ tykve? V dnešnej dobe takúto blbosť nemôže ani "ošetrovateľ dobytka" povedať.
IQ tykve? V dnešnej dobe takúto blbosť nemôže ani "ošetrovateľ dobytka" povedať.
No vidíš, ja poznám tiež hodne ľudí a každý z nich pozná mnoho ďalších ľudí a ani ja a ani oni nepoznajú nikoho kto by mal nejaké väčšie problémy po očkovaní nieto ešte, že by zomrel.
Keby mali médiá zverejňovať každú JPP správu nič iné by sme nečítali iba debiliny.
Prečo potom napríklad v Holandsku diskriminujú tých ktorí sa nadajú zaočkovať niektorou nepovinnou vakcínou a v prípade ochorenia si náklady na liečbu hradia sami? Zaočkovaní to majú hradené zo zdravotného poistenia.
Najskôr na poslednú vetu. Menej ako jeden z desať tisíc je "veľmi zriedkavý vedľajší účinok" definovaný už desaťročia pre všetky lieky na trhu, takže neviem prečo by mali teraz vymýšľať nové kritériá.
Ty chceš presné čísla v situácii ktorá sa denne dynamicky vyvíja a každý deň môže byť to číslo iné. Nebuď smiešny. Presnejšie údaje budú známe až s odstupom času. Zatiaľ Ti musí stačiť to čo povedali a ja nemám dôvod im neveriť.
Daj štát ktorý takéto podrobné dáta zverejňuje, najlepšie link na štatistiku s týmito dátami.
Otvor si hocijaký príbalový leták a zistíš. EMA informuje o "veľmi zriedkavých nežiadúcich účinkoch" vakcín a to podľa každého príbalového letáku je "menej ako jeden z desať tisíc" prípadov. Takže Ti jasne povedali koľko to je (aspoň nám chápajúcim).
Vysvetlím Ti to takto. Rozmery 1000 korunovej bankovky sú: 80 x 158 x cca 0,1 mm. Takže 1000 bankoviek (jeden milión) na výšku má 10 cm (používané možno 12 cm). Chceš povedať, že neexistuje krabica od topánok s rozmermi 320 x 320 x nejakých 12 cm?
Chlapci, ja to beriem čisto z technického hľadiska a nikto mi moje tvrdenia nevyvrátil (ani nevyvráti, pretože mám pravdu). Vy to riešite z hľadiska politického a vyťahujete rozličné hlúposti a kvázi argumenty len aby ste dokázali svoju "politickú" pravdu. Úbohé!
Tie štúdie jasne hovoria: Anglicko 45-64 rokov 0,5%, Španielsko 50-59 rokov 0,3%, 60-69 rokov 1,0% (priemer asi 0,6%). Žiadne 0,1%.
Citát z článku. "Pre ľudí v päťdesiatych a začiatkom šesťdesiatych rokov zomrie asi päť z tisíc". A ja dodávam: 5/1000 je 0,5%.
A či je priemerný vek dožitia mužov 60 alebo 65 nie je až taký veľký rozdiel. Oveľa viac je tam mladších.
No tak tu nebudem 120 rokov ale iba 110. Smola.
Čo sa stalo, že ty obhajuješ očkovanie? Pomýlil si sa?
Stefko, celý život som robil na pozíciách kde nadpriemerná inteligencia bola podmienka.
Práveže vakcína mi dala slóóóbóódu.
V Afrike počkaj aspoň 5 rokov až sa spočíta koľko dedín zmizlo z povrchu zemského.
Ja som dôchodca, dovolenky trávim na Slovensku, takže žiadnu červenú knižku nepotrebujem.
Ty sa neteš. Kafilérky čakajú vysoký prísun somárov.
Vybral si si tú najmenšiu možnosť a klameš iba sám seba. Ja si vyberiem tých reálnych 0,5% a to podstúpiť nechcem. Kde je v príspevku na ktorý reagujem alebo v mojej reakcii spomínané nejaké nútenie na vakcináciu? Ja iba dávam fakty na posúdenie a tie nezmeníš ani keď sa rozkrájaš. Okrem toho v Rusku je priemerný vek dožitia mužov asi 60 rokov, takže tam určite zomiera hodne mladších.
Môžeš aj s ďalekohľadom pozerať keď na druhom konci očného nervu nemáš mozog ktorý tie údaje spracuje.
Rusko, málo zaočkovaná krajina: 24 818 nakazených 734 mŕtvych.
UK, vysoká zaočkovanosť: 32 382 nakazených 35 mŕtvych.
Izrael, vysoká zaočkovanosť: 611 nakazených 3 mŕtvi.
Otvorilo Ti to oči?
Ak nemáš detskú veľkosť tak to tam vojde. Znova: topánky môžu byť malé, veľké, nízke, vysoké, letné, zimné atd a tomu aj zodpovedajúca krabica. Keď mi tých 8 mil. dáš tak to skúsim. :-)
Nedokončil si vetu. Na Slovensku na grúni ....
Odporúčame