Veď Ti to jasne vysvetlil a povedal to isté ako naši virológovia. Jednoducho vzniká veľa mutácií a tie silnejšie zabijú svojho hostiteľa, takže ďalej sa nemôžu šíriť tak dobre ako tie slabšie (do okolia sa šíria pri dýchaní, prskaní a kašľaní. Mŕtvi nedýchajú, neprskajú a nekašlú). Naopak tie slabšie nútia nakazených kýchať, prskať a kašľať a veselo sa šíria. Takže z dlhodobého hľadiska sa nakoniec presadia tie mutácie ktoré vyvolávajú miernejšie a menej smrtelné ochorenie a to tvrdia aj naši virológovia. Chce to iba čas.


