Ak klikneš na nejakú linku na rosstate dolu na obrazovke sa Ti objaví otvára súbor a následne možnosť otvoriť súbor. klikni na to.
Ak klikneš na nejakú linku na rosstate dolu na obrazovke sa Ti objaví otvára súbor a následne možnosť otvoriť súbor. klikni na to.
Čo je dobré pre koňa je dobré aj pre somára.
Zaujímavé, že tie ďalšie vplyvy boli asi úplne rovnaké aj na konci januára odkedy je vplyvom nového špachtľovania priebeh nákazy rovnaký ako pri prvom plošnom testovaní (žiadne vlny a exponenciálne nárasty ako naokolo, ale plochá čiara).
Rusi celkovo poskytujú štatistické údaje oneskorene. Asi tomu nepripisujú nejaký veľký význam. Myslím, že tieto dáta ešte nemá ani Eurostat.
V tomto období u nás bežne zomiera denne asi 150 ľudí. Cca 10 a viac % populácie je už zaočkovaných, takže denne zomrie aj asi 15 zaočkovaných ľudí na tie iné ochorenia (vakcína im nedáva výnimku) iba z toho nikto nerobí vedu. Je to tak všade na svete.
Nezomierali pod priemer. Na stránkach ktoré som Ti dal sú údaje od roku 2000. Je pravda, že im počet mŕtvych každoročne klesal ale iba o nejaké malé percento (niet sa čo diviť pri priemernom veku dožitia 60 rokov) a tento rok je tam bohužiaľ veľký skok smerom hore tak ako skoro všade na svete.
A čo tak oficiálne databázy Ruského štatistického úradu? Na tejto stránke nájdeš informácie o počte registrovaných pôrodov, úmrtí, sobášov a rozvodov za január – december 2020? https://rosstat.gov.ru/storage/mediabank/Twb…
2124479 mŕtvych za 2020 a 1800677 mŕtvych za 2019.
Byť Matovičom ponúknem mu miesto veľvyslanca v Rusku.
A na aké príčiny im zomrelo minulý rok o vyše ako 300 000 ľudí viac (17,5%tný nárast, jeden z najvyšších vo svete) ako majú priemer za posledných 5 rokov to neskúmali?
Neviem aké dioptrie máš ty ale: z vývoja nákazy u nás existujú záznamy aj vo forme grafov a tam jednoznačne vidíš, že od 1.11.2020 sa nákaza stabilizovala na určitej úrovni až do 1.12.2020. A čuduj sa svete po tomto termíne (dva týždne po protestoch čo zodpovedá dobe na rozšírenie nákazy) to začalo exponenciálne stúpať a zabrzdilo sa to až 15.1.2021 po prijatí tvrdších opatrení. Ak by bola pravda čo tvrdíš, že ľudia sa nakazili pri špachtľovaní, tak by to stúpalo exponenciálne už v časoch protestov. Ja netvrdím, že sa všetci nakazili na protestoch ale tie prispeli k uvoľneniu ostražitosti všetkých. Takže nielen oči ale aj mozog!
Žiadne stúpanie. Normálna fluktuácia údajov okolo priemeru. Alebo to chceš ako v Bielorusku podľa päť ročného plánu.
Vyťahuješ tu jednotlivé konkrétne prípady z miliónov prípadov a na základe nich chceš dokumentovať svoju svätú pravdu ako keby nič iné neexistovalo. Na Mikasovu výnimku nehovorím nič, pretože mňa sa absolútne netýka. 93% pozitívnych sa lieči doma a denne prichádzajú do styku minimálne so svojimi príbuznými a ver tomu, že nie je medzi nimi žiadny igelit a nie vždy ani bežné ROR. Jednoducho nedá sa to dodržať. Kolaps Dolinského: podľa jeho fyzimónie ide skôr o nejaké iné vnútorné chronické ochorenie s ktorým sa môže dožiť aj sto rokov ale bude sa s ním potýkať celý život a v určitých veciach sa bude musieť obmedzovať. Na "vysokokvalifikovaných špecialistov" z YT a FCB nemám, takže na to ani neklikám.
Takže uznávaš, že ROR má význam nezávisle od toho kde sa nachádzaš a závisí to od konkrétnej situácie. Dúfam, že ak ideš po meste a oproti Tebe ide húf sto ľudí tak si to rúško dáš. Nič viac.
Dám Ti otázku. Chodíš vonku bez rúška aj tam kde si dlhší čas v blízkom kontakte s mnohými inými ľuďmi alebo tam kde stretneš jedného za 5 minút. Pretože to je veľký rozdiel.
Pre všetkých čo sa tu vytešujú nad "jasným dôkazom" neúčinnosti rúšok vonku. Celý tento článok je iba skrytá reklama "pána Nemeckého odborníka" na nejaký jeho prístroj ktorý dokáže zmerať množstvo vydychovaného aerosolu. Keďže takýto prístroj má uplatnenie vo vnútorných priestoroch kde je vyššia koncentrácia ľudí a je blbosť umiestniť tento prístroj niekde vonku na ulici, parkovisku alebo niekde v prírode tak je jasné, že pán „odborník“ bude upozorňovať hlavne na šírenie vírusu vo vnútorných priestoroch a podceňovať šírenie vonku. Pritom nemá pravdu. Ten vírus nevie či je v miestnosti, intraviláne alebo v extraviláne a keď sa zíde vysoká koncentrácia ľudí vonku tak sa šíri prakticky rovnako ako vo vnútri a rúška majú veľký význam aj tu. Pán si robí kšefty a stádo kričí Hosana! Du ven blejt velebnosti.
Archibalde Archibalde, čo len s Teba bude.
Klameš jednoznačne Ty a iba Ty! To číslo 12,5 som sem dal ja a je to výsledok štúdií kanadských lekárov ktorí zistili, že 12,5 násobok odporúčanej dávky pre ľudí v štúdii realizovanej in vitro na kultúrach ľudských buniek zastavuje replikáciu vírusu. Nikde som netvrdil, že takéto dávky sa používajú na liečbu ľudí. Takže buď nevieš čítať alebo používaš zákerné ťahy. Vyber si.
Podľa toho útlmu centrálneho nervového systému tipujem, že na Slovensku už veľa ľudí a dlho ten Invermektin používa. :-)
Prepáč, neviem koľko máš rokov ale Tvoj syn ťažko patrí do skupiny ktorá na toto ochorenie zomiera. Takže to, že Invermektín mu zachránil život je asi prehnané.
Žiadny lekár nepoužíva termín liečebný protokol a ani sa žiadnym protokolom neriadi, také niečo v medicíne neexistuje. Liečebné postupy, odporúčaná liečba a pod. Každý pacient reaguje inak a preto je nutné ušiť mu liečbu na mieru. Protokol je výmysel internetových tupcov aby dodali zdanie serióznosti svojim bludom.
Odporúčame