Načo to naťahovať. Nech mu dnes Matovič odpovie, že neodíde a Zajtra Sulík odíde z koalície a je vymaľované. !!!Výstraha všetkým budúcim vládam. NIKDY VIAC SULÍK!!!
Načo to naťahovať. Nech mu dnes Matovič odpovie, že neodíde a Zajtra Sulík odíde z koalície a je vymaľované. !!!Výstraha všetkým budúcim vládam. NIKDY VIAC SULÍK!!!
Keď začnú ohýbať štatistiky tak ako u Vás.
Nezabúdaj, že od toho koryta ich môžu dostať iba väčšie prasatá a preto si počkám na ďalšiu zakáľačku.
Klasický priebeh infekčnej choroby je taký, že najskôr buď nemám príznaky alebo iba mierne a vtedy mám ešte čas si vybrať kde sa budem liečiť. Ak zistia, že si nakazený tak nahlásiš adresu na ktorej sa budeš zdržiavať a nikoho nezaujíma kde tá adresa je a ako sa tam dopravíš, iba sa tam musíš zdržiavať. O tých dátach vedia viac ako my a aj viac ako hociktorý starosta. Pri prvom kole plošného testovania bola polovica zistených nakazených na odbernom mieste v našej obci z iných miest a okresov iba sa k nám prišli dať otestovať a šli domov. To mala byť naša obec čierna?
Švédsko úplne v pohode a aj preto keď dávali v televízii ako Švédski fanúšikovia vítali nášho futbalistu tak stáli v dvojmetrových rozostupoch a všetci mali rúška. To nevymyslíš.
Veď práve, máme IT centrum za rozkradnuté stovky miliónov, možno v reálnej hodnote niekoľkých miliónov, ktoré nie je schopné zvládnuť ani tie najjednoduchšie úlohy. A tí mŕtvi a chorí sú obete všetkých nás a konkrétneho správania sa všetkých. Totižto každý nakazený a mŕtvy sa nakazil v situácii kde niekto nedodržal nejaké konkrétne opatrenie. A na to ako sa tie opatrenia nastavujú a dodržiavajú má vplyv nielen vláda ale vo veľkej miere aj opozícia ktorá sa chová tak ako sa chová (čím horšie tým lepšie). Jednoducho títo ľudia sa ukázali v pravom svetle stratili u mňa kredit človeka. Je to odpad spoločnosti. Aj Kotleba ktorého nemusím je v tejto situácii radšej ticho a ak nechce pomôcť tak aspoň nehádže vláde polená pod nohy.
Kúp mi krištáľovú guľu a potom Ti to poviem. Ale je úplne prirodzené, že ak si chorý tak ideš tam kde máš zázemie. Nezostaneš na ubytovni kde sa nemôžeš izolovať od kolegov.
Už som to tu vysvetľoval. Na základe skúseností získaných počas roka zistili, že nakazení nad 65 rokov 4 x častejšie končia v nemocnici ako mladší a tým pádom 4 x viac vyťažujú nemocnice. Je to z dôvodu manažovania nemocničnej starostlivosti a prípravy nemocníc na predpokladané množstvo budúcich pacientov v danej oblasti. Jednoducho zo 100 mladých nakazených skončí časom v nemocnici 10 ľudí a z 25 starších nakazených skončí časom v nemocnici tiež 10 ľudí.
Takéto systémy sa budujú dlhé roky čo sa technického vybavenia a odbornosti personálu týka aby boli schopní zareagovať na hocijakú situáciu. Ty to ako poslušný Ficov mopslík hádžeš na súčasnú vládu ktorá ani nemala čas zareagovať. Jednoducho majú na tom vinu všetky vlády a tá súčasná najmenšiu.
Tu je oficiálna správa o jeho smrti od jeho kamarátov, porovnaj. https://james.sk/articles.asp?portal_id=1&am…
Chlap ktorý po desaťročiach pôsobenia v politike povie takýto výrok nemôže so svojim IQ súťažiť ani s húpacím koníkom. Kedy si už opozícia uvedomí, že ich vyjadrenia k danej situácii sú na úrovni húpacích somárikov?
Pokiaľ viem tak sa bavíme o funkčnosti nášho informačného systému a nie o e-karanténe, trasovaní a kontrole hraníc.
Ešte raz! Stále pletieš politiku do čisto odborného problému. V tejto inštitúcii stále robia ľudia ktorí tam robili tak za komunistov, Mečiara Dzurindu, Radičovej, Fica a aj Matelka. Toto naozaj nemá s politikou nič spoločné iba to, že sa stále rozkrádalo na všetkých štátnych zákazkách a potom to aj tak vyzerá.
Príprava na druhú a tretiu vlnu: ukáž mi ako sa na to pripravovali inde v Európe keď nikto nevedel čo nás čaká. Keby sme v tom čase robili niečo iné ako okolité krajiny vybliakavaki by ste tu o fašistických metódach. Nás Britská mutácia postihla medzi prvými v Európe a teraz sa začína lavínovite šíriť aj inde a skús porovnať o mesiac ako sa s tým vyrovnali iné krajiny.
Máš pravdu. Pred 12 rokmi ste aj mne zvolili vládu ktorá nebola schopná vybudovať funkčný systém a dosadili ste tam ľudí ktorí sú tam doteraz a nie sú schopní vyriešiť ten najmenší problém. Takže skôr ako zatiahneš politiku do čisto odborného problému porozmýšľaj kde je chyba.
Ja iba čítam grafy a viem z nich veľa vyčítať. My tú Britskú mutáciu už dva nesiace držíme na uzde
Máš pravdu iba v tom, že opatrenia boli neskoré (tak ako všade v okolitých štátoch) a situácia je vážna.
Nemáš pravdu. Z tých grafov šírenia u nás a v okolitých štátoch sa dá hodne vyčítať (ak chceš).
A ešte dodám. Čím viac "neohrozených" nosičov vírusu tým viac mutácií.
Trochu počtov z prvého stupňa ZŠ. Za uplynulý rok v Izraeli zomrelo navyše asi 4 400 ľudí oproti priemeru. Rok mal 53 týždňov t. j. asi 83 ľudí navyše s kovidom za týždeň. Keď zoberiem to najnižšie číslo 40 krát tak, podľa Teba a "slovútnych vedcov", od začiatku očkovania im malo týždenne zomrieť navyše 3320 ľudí. Izraelské štatistiky hovoria na začiatku januára o priemere asi 250 ľudí navyše za týždeň a stále to klesá. Nijako to nevybočuje z krivky úmrtí na kovid (minulý rok mali obdobie keď im zomieralo aj 300 ľudí navyše oproti priemeru). Tretí krát! Prestaň čítať bláboly z internetu.
Ešte raz! Prestaň čítať bláboly z internetu.
Odporúčame