Nie je to ani klamstvo, ani sa žiadni pacienti nepočítajú za štyroch iba si to nesprávne pochopil alebo ti to niekto nesprávne povedal.
Nie je to ani klamstvo, ani sa žiadni pacienti nepočítajú za štyroch iba si to nesprávne pochopil alebo ti to niekto nesprávne povedal.
To si iba patológovia nadrobili víkend. Idú jarné práce na záhrade.
Na to netreba noviny, to vie každý. Iba tí mladí somári nie a doplácajú na to väčšinou ich starší príbuzní. Mnohí by si mali spytovať svedomie.
Na to si prišiel sám alebo si sa tri dni radil s konzíliom odborníkov? :-)
Je to síce pekné čo píšeš ale: 3.1. hlásili úmrtia ktoré boli možno počas Vianoc. Nezabúdaj, že u nás sa robia pitvy a tie počty ktoré denne hlásia sú počty z ukončených pitiev a nie počty ktoré v dané dni zomreli.
Mne to vychádza na nejakých cca 2000 ľudí mimo oficiálneho kovidu ale: mnohí z nich zomreli na kovid alebo s kovidom doma. Nikto z pozostalých nežiadal pitvu (zbytočné problémy) a jednoducho obhliadajúci lekár napísal predpokladanú príčinu smrti podľa predchádzajúceho zdravotného stavu. Robí sa to tak na celom svete. Poznám aj také prípady - ráno relatívne zdravý iba s príznakmi (teploty, kašeľ), večer mŕtvy.
V tom Poľsku je to podobné: oficiálne do konca roka cca 29 000 mŕtvych na kovid, skutočnosť cca 81 000 navyše. Dúfam, že nechceš povedať, že v Poľsku, kde boli relatívne voľnejšie opatrenia kvôli nim zomrelo násobne viac ľudí ako u nás. Používaj logiku.
Dohodnime sa, že sezóna končí 31. marca. Švédi sú vo všetkom trochu oneskorení. :-)
AstraZeneca tieto štúdie robila iba tá skupina starších bola menšia. Niektoré krajiny to uznávajú, EMA to neodporúča a preto je odporúčaná iba pre mladších ale nie je zakázaná pre starších. Rusi robili štúdie iba na mladých (vojaci) a preto ani doma nevakcinujú starších a chorých, iba dobrovoľníkov v rámci štúdie a podľa výsledkov to asi povolia. Dnes sa nedostaneš bez papiera s razítkom nikde ani na WC.
A pochopíš Ty toto? Údaje z oficiálnych štatistík štatistických úradov Poľska a Slovenska.
Poľsko: priemer za roky 2015 až 2019 - 402 055 mŕtvych, rok 2020 - 484021 mŕtvych. Rozdiel 81966 mŕtvych čo je skokový nárast o 20,4%.
Slovensko: priemer za roky 2015 až 2019 - 53557 mŕtvych, rok 2020 - 59264 mŕtvych. Rozdiel 5707 mŕtvych čo je skokový nárast o 10,7%.
Trochu drahé lyžovačky, kiná a múzeá.
A to, že sem ten Britský vírus doniesol jeden človek to nemôžeš myslieť vážne. To bola spústa "Angličanov"
Tak isto ako ostatné vakcíny. V skrátenom konaní na núdzové použitie. Nemáme čas.
Pán je komunista? Ľudové súdy tu boli od štyridsiateho ôsmeho.
Ak to porovnávaš podľa oficiálnych štatistík zomretých tak Rusko sa vôbec nelíši od ostatných civilizovaných krajín. V kovidových štatistikách si každý uvádza čo chce a preto podľa nich nemôžeš porovnávať krajiny.
Tu sú nárasty mŕtvych v jednotlivých krajinách podľa oficiálnych štatistík:
úmrtia navyše % nad priemer
nemecko 66677 7,1
maďarsko 11374 8,7
švédsko 7974 9
izrael 4647 10,4
slovensko 5707 10,7
francúzsko 71896 12,2
rakúsko 10174 12,5
portugalsko 14571 13,1
holandsko 20674 13,7
švajčiarsko 9712 14,5
česko 16591 14,9
anglicko 81550 15,3
belgicko 19171 17,5
španielsko 82295 19,6
poľsko 81966 20,4
usa 572494 20,5
V Rusku podľa oficiálnych štatistík zomrelo v minulom roku navyše asi 324 00 ľudí oproti roku 2019 čo je asi 18% nárast. Takže úplne rovnako ako vo vyspelých krajinách a +- je to tak asi na celom svete.
Ak to porovnávaš podľa oficiálnych štatistík zomretých tak Rusko sa vôbec nelíši od ostatných civilizovaných krajín. V kovidových štatistikách si každý uvádza čo chce a preto podľa nich nemôžeš porovnávať krajiny.
úmrtia navyše nad priemer % nad priemer
nemecko 66677 7,1
maďarsko 11374 8,7
švédsko 7974 9
izrael 4647 10,4
slovensko 5707 10,7
franc
To isté platí aj v prípade denných a celkových počtov AG testov a možno aj v ostatných prípadoch. Tie štatistiky robia úradníci ktorí zverejnia to čo im dáš na stôl.
Určite je to viacej percent. Tu ide iba o to, že zatiaľ neexistujú štúdie vakcíny na týchto kategóriách ľudí, pretože bola testovaná iba na mladých a zdravých ľuďoch (vojaci) a tým pádom si nikto nezoberie na seba zodpovednosť za prípadné následky v týchto kategóriách. Určite tie štúdie prebiehajú a ak budú zverejnené a schválené výsledky týchto štúdií tak bude povolené ňou očkovať aj týchto ľudí. Niečo podobné je AstraZeneca kde je vytýkané, že kontrolná skupina starších ľudí bola malá. Niektoré štáty to uznali, väčšina nie.
Neprezrádzaj, že nie sú dostupné lieky. Špachtlovaním sa podarilo situáciu zastabilizovať a posledný týždeň sú náznaky začiatku zlepšovania situácie. Takže mali by ste spustiť oslavné ódy na Invermektin skôr ako Vás predbehnú "dezoláti" ktorí budú tvrdiť, že je to spôsobené koncom sezóny a odchytávaním nakazených.
Ale má. Ja mám napríklad nejaké chronické ochorenia kvôli ktorým ju nemôžem dostať. To isté ľudia nad 60 rokov? A čo teraz?
Daj prosím Ťa link kde si čítal, že u nás je vakcinácia zastavená. Písať vieš tak si zavolaj kolegu ktorý vie čítať.
Veď sa to zverejňuje pre všetky krajiny na svete, ja to viem. Hľadaj alebo Ti za 10 E pošlem link.
Skús colu, papáju, kozu a čo ja viem na čom to ešte alchymisti skúšali. :-)
Odporúčame