timpe nechápeš súvislosti medzi rovnými a rovnejšími ! Tvoja mama dostala štátny byt zrejme na základe žiadosti a zaradenia do poradovníka, tak ako to bývalo v drvivej väčšine za sociku zvykom. To, že si ho mohla po x rokoch bývania odkúpiť do osobného vlastníctva nie je žiadne privilégium. Som presvedčená ale, že to nebolo v Bratislave v úzkom centre kde novodobí papaláši dostávali bez poradovníka tzv. nebytové priestory o rozlohe 150m2 a viac, ktoré boli v minulosti luxusnými nadštandartnými bytmi a iba novodobí komanči im zmenili účel využitia. Ak by Figeľ alebo chudobný kolega Mikloš dostali nebytové priestory na Dolných honoch alebo vo Vrakuni, tak po nich neštekne ani pes. To, že centrum mesta a Dolné hony je gigantický nie len cenový rozdiel ti snáď netreba vysvetlovať.


