Rizikom pre štát sú železnice, nemocnice a verejnoprávne médiá
fredo, ty si tak tupý alebo iba provokuješ ??
provízie poputujú na dobre ošetrené účty, ktoré pripraví Dzurinda so svojimi nohsledmi po celom svete od vopred vybraného investora , pardón "strategického investora", ktorý vstúpi napr. do Carga ihneď ako ho táto banda z peňazí danových poplatníkov dostane do čiernych čísiel, prepustí 2/3 zamestnancov a zabezpečí exkluzivitu na prepravu na území SR. No a je pravdepodobné, že "strategického investora" vyberie transparentne z jedného uchádzača nejaký renomovaný externý poradca za niekoľko milionov euro.