USA su pekne svinska krajina
Prohlášení o zfalšovaných volbách na Ukrajine již včera vydaly dvě neonacistické
strany, Pravý blok a Svoboda a něco pravdy na tom asi bude, potvrdila to
právě ta Centrální volební komise jejíž budovu nespokojení neonacisté
oblehli a odůvodnila tím zároveň i celotýdenní sčítání hlasů.
Autority podezírají volební komise některých volebních obvodů.
Ukrajinská Centrální volební komise odložila vyhlášení výsledků
parlamentních voleb. Říká, že nalezla důkazy podvodů
ono je to tak ,
co je dobre pre ameriku , je zle pre cely svet
nas to bude stat 2 - 3 percenta HDP to znamena biedu
ziaden rast , len dalsiu krizu a zvysovanie nezamestnanosti
Rusko europu nepotrebuje
svoje produkty preda dobre aj na azijskom trhu
britsky premier je idiot , ktorému sa rozpada vlastna krajina
zapad by si mal uvedomit , ze je precitany a cely svet sa z nich smeje , vratane vlastnych obcanov
o ich pseudohodnoty nikto nestoji
porazili ich pastieri koz v Iraku aj a Afganistane
ostali odkazani na pomoc Rusov
no a proti ukrajinskym patriotom maju sancu rovnajucu sa nule
ja si myslim , ze Rusko nemusi platit nic ,nikomu , pokial to nebude pren vyhodne
a institucie ako strassburgský súd existuju v tomto case len pre srandu kralikov
obyvatelia Krymu mali ohromne stastie , ze o nich prejavilo zaujem Rusko
smeju sa a oslavuju
najskôr uz nemaju benzin
a robia z nudze cnost
to ticho by sa dalo krajat
ziaden aktivny politik krajin SVE sa neodvazi komentovat dianie na Ukrajine
jeho vyvoj a dosledky
americania sa smeju
EU a Rusko bude stat ich zlocinecka politika miliardy dolarov
najviac vsak zaplati Ukrajina
tiez pobaltske staty , aj polsko - ale ti zasluzia trest za svoju hlupost
aj ja ich lutujem
nevedia chudaci aky osud im americka vlada pripravuje
Ukrajina: Včera o 17.30 bola pri bojovej činnosti RDG-5 v rajóne Izjuma napadnutá kolóna USA vojenských inštruktorov.3 boli zabití a jeden generál Kee Randy Allan ranený.Gen. Kee Randy Allan velí operáciám na Donbase a pravdepodobne koordinoval aj akciu "boeing".
Generál-major Kee R.A. skončil oficiersku školu v Oregone, bol šturmanom strategických bombardérov B-52, zúčastnil sa operácií v Juhozápadnej Ázii, na Balkáne a v Afganistane.Neskôr pracoval v systéme ministerstva obrany USA, štáb odelení BBC USA, zástupca veliteľa Centra rýchleho reagovania, zástupca veliteľa pre vojensko-politické otázky západnej pologule- direktorátu strategických plánov Spločného Štábu.
Odporúčame