termin povstalci , ci proruski separatisti je spravny , ale politicky nekorektny voci ukrajinskej vlade
ktora tvrdi , ze sa nejedna o ukrajinských obcanov , ale zahranicnych zoldnierov
snad ukrajinska vlada klame ? :)
dobry prispevok
pravdolaskovy demokrat si nemoze dovolit vypocut nazor
bezneho obcana
bezny nakup je asi 5 eur
takymto klamstvam moze verit len idiot
je leto a europski politici sa mozu dovolit hru na frajerov
ale zima urcite pride a polozi im otazku
co ste robili v lete ?
nikto viac ako ja si nepraje , aby to co pises bolo realitou
a co urobili , ze treba voci nim zaviest sankcie ?
to nevie nikto
ze svojou existenciou sposobil tragediu tisícom rodin
asi nikoho nezaujima
Odporúčame