odpojit !
z toho bude mat Putin tazku depresiu :)
Ukrajina nema demokraticky zvolenu vladu
to prizna hadam kazdy clovek
ano kiss,
poznat to na zurivom odpore ukrajinskej armady :))
ukrajinska armada sa bije jak lev
za vladu teroristov v Kijeve :)
prezidenta uz davno mame , bude nim pan FICO
uz ho len treba potvrdit v demokratických volbach
Ukrajina je hanba zapadnej demokracie
hanba vsetkych hodnot
co nam falosne pôodstrkovali
Krym je uz Rusko , to je jasne ....
ak je cielom pana Putina Euroazijske ekonomicke spolocenstvo , proces bude pokracovat
zdvorilo , v ramcoch medzinárodných dohod
zlodej zo zapadu si ani neprdne
ruske atomove ponorky uz zaujali bojove postavenia okolo USA
aky pozicaj , taky vrat
to je odkaz doby
Odporúčame