Zmluvy sa maju dodrziavat , aj ta z 21. februara 2014
lebo jasne pravidla tvoria dobre vztahy
Ukrajinska kriza je dalsi doklad vierolomnosti zapadu , lebo ak by sa dodrzala nemuselo dojst k jej vystupnovaniu
ale to by znamenalo odchod vlady teroristov v Kyjeve
a to zapad vo vidine ukrajinskej korysti nikdy nepripusti

