vladu zostavi Pussy Riot
to je jasnee :)))))
vyhlasenie vynimocneho stavu bolo jedine riesenie
ako teroristov z majdanu umlcat a tak zachranit zivoty desiatkam nevinnych ludi
:) az teraz nastupi Putin
doteraz to bolo v rezii zapadnych pseudodemokratov
jednofarebna vlada je idealna
zlepence su len východiskom z nudze
chcem verit , ze tragicky osud demokraticky zvolenej vlady Ukrajiny bude pre nas poucenim a výstrahou
lebo takyto scenar hrozi vsetkym krajinam SVE , ked
- vlada je slaba a nerozhodna
- sa riadi radami zapadnych pseudodemokratov
- sa nezakaze cinnost mimovládnych organizacii
-sa neurobi poriadok so sukromnymi mediami
atd. .....ale celkovo som skepticky lebo ludia su nepoucitelny a uveria az ked su stransformovani do vodorovnej polohy
demokracia zas raz zvitazila
ked nebudu mat co zrat budu si buchat tie svoje sproste kotrby o beton
a to bude uz nabuduci tyzden
cim viac tych pravicových smradov postrielaju
tym lepsie pre demokraciu na Ukrajine
no ja by som sa za 18 eur na den nedal zabit
kurca , Janukovic , tak daj uz konecne tych teroristov postrielat !
inac zabiju oni teba
ako plukolvnika
Odporúčame