praviciari , skoncili ste
ste zlocinecke kreatury ::)
ja myslim , ze ked sa tu objavili pravdolaskovci
dovtedy ziaden problem s extrémizmom nebol
pravicovi zlodeji na Slovensku skoncili
je uplne irelevatne koho podpori ministrana z okraja politického diania
nikto nanho nema
s menami Paska , Madaric som absolutne spokojny
Dzurinda , radicova , miklos , to su len spomienky na vladu idiotov
drzim ti palce pan PREMIER
aj ked mam iste obavy z destabilizacie politického systemu
chcem verit , ze to bolo starostlivo uvazene rozhodnutie
utocne vojny sa vzdy nepochybne viedli za ucelom zisku
strana klamarov :)
S slovenska nikdy nebola
D demokraticka nikdy nebola
K krestanska uz toboz nie
U vidim tam len spojenectvo zlodejov statneho majetku
uvidíme sa v Leopoldove priatelia :)))
Azarov nazval omylom rozhovory o tom, že po podpísaní dohody budú mať Ukrajinci voľný vstup do Európy. Premiér povedal: „Nič také! Najskôr budeme musieť zlegalizovať manželstvá osôb rovnakého pohlavia, následne vydať pasy s biometrickými údajmi a získať od všetkých obyvateľov odtlačky prstov“.
Na jeho otázku: „Ste na to pripravení?“ na námestí, kde sa zhromaždilo 250000 osôb, sa ozvalo rázne „Nie!“
je to pako z kopananic
vzdy som si to myslel
prisiel aj Spasitel z ameriky :)))))
K demonštrantom na Námestí nezávislosti sa prihovoril americký senátor John McCain.
Svoje vystúpenie začal po ukrajinsky: „Nazdar, Majdan!“ Po pozdrave však už prešiel do angličtiny. „Sme tu, pretože váš pokojný protest udivuje svet.“
„Ukrajina urobí Európu lepšou, Európa urobí lepšou Ukrajinu. Slobodný svet je s vami, Amerika je s vami, aj ja som s vami,“ povedal senátor.
vadit sa mozeme az potom , ked sa vysporiadame s pravicou
Odporúčame