piate a sieste koleso u voza
mali mu dobre nalozit
vsak on dobre vie za co
Imrisko vylez z bazena , nech nenachladnes :)
ta Záborská by bola dobra do branky
to by sme ani gol nedostali :)
je pozoruhodne ako sa zo zarytých zidobolsevikov stali cez noc demokrati :)
fasisticka bola vtedy cela Europa
to bola veda taka moda
ako teraz tzv. demokracia :)
netreba z toho robit cirkus
výsledok je viacmenej jasny
sprostosti :)
obcania Slovenska preukazali svoju statocnost na vsetkych bojiskách sveta
ja myslim , ze po tom podvode v nestastnom roku 89
nas uz nikto , dlhu dobu neoondie
aj ked sa bude tvarit ako katolicky biskup :)
staviam na tom Kotlebovi
konecne bude existovat seriozna , citatelna pravica
nepochybujem , ze potopi vsetkych , co sa na nu hraju
Kapitalizmus skoncil
doziva niekde v Somalsku ,lebo niekde inde na periferii sveta
aj USA , krajina kde zajtra znamena uz vcera ma prezidenta socialistu
zmierte sa s tym glupaci :)
Odporúčame