neblaznite Johan , ved sa nic nedeje
bavime sa a nedorozumenie sa lahko stane
neblaznite Johan , ved sa nic nedeje
bavime sa a nedorozumenie sa lahko stane
zas manipuluju tych najsprostejsich :)
najlepsie by to bolo cele zostatnit
a bol by pokoj
prepac nemam cas ani trpezlivost na kurtizany
idem sa dat ostrihat :)
ja som videl dalsiu hanebnu porazku pravice
coby nositelov svetlych kapitalistickych zajtrajskov :)
Socializmus sa vracia
dokazuju to prieskumy verejnej mienky vo vsetkych postsocialistickych krajinach
koniec- koncov , naco by ludia volili kapitalizmus
system , ktory im vsetko vzal a nic nedal
a je to tu
opity Matovic spal pod kabatom :)
provokacie , bitky , klamstva
to je cela vybava opozicie
niet divu , ze sa s nimi nikto nechce bavit
tych opozicnych poslancov bolo akosi malo :)
Odporúčame