V roku 1989 sme boli v produkcii potravín sebestační, ale dnes sme v poľnohospodárskej výrobe klesli na úroveň roku 1937.
V roku 1989 sme boli v produkcii potravín sebestační, ale dnes sme v poľnohospodárskej výrobe klesli na úroveň roku 1937.
keby ten darmoslap havel hovoril pravdu o svojich zameroch
skakal by sipku z balkona :)
zatial je to len v stadiu vyroby
z komara - somara
s panam Putinom treba udrziavat co najtesnejsie vztahy :)
Sulik je hlupak
len maloktora radina si moze dovolit dat deti studovat na strednu skolu
o vysokej ani nehovorim
dat si oddych je len z nudze cnost :)
lepsie ako za socializmu uz nikdy ludom prace, nebude
spolupraca s KDH-SDKÚ znamana istu politicku smrt pre kazdu stranu
ktora by sa takeho experimentu zucastnila
prizeranie sa , este ziadne hospodarstvo na nohy nepostavilo
co si budeme nahovarat
99 percent podnikatelov su dvojiti zlodeji
ktori okradaju stat na daniach a zamestnancov na platoch
po Merkelovej zostava prosperujuca , dobre spravovana krajina
po Dzurindovi mesacna krajina a kopa hnoja
Odporúčame