je to pako :))))
Ak niekto chce, môže považovať fakt, že v tom istom čase, kedy Irán, Irak a Sýria začali rokovať o výstavbe nového strategického plynovodu (začiatkom roka 2011), vypukli aj nepokoje v Sýrii, za zvláštnu zhodu okolností. No už ťažko uveriť náhode, že najťažšie boje v tejto krajine sa dnes vedú práve v okolí mesta Homs – križovatky budúcej Islamskej magistrály – a že územia, ktoré kontrolujú rebeli, sa zhodujú s trasami pripravovaného plynovodu. Práve tu sa rozhoduje o budúcnosti tejto krajiny, práve tu je ten (obrazne povedané) sýrsky uzol, ktorý chcú Američania rozťať tomahawkami. Vojenský zásah v Sýrii by zmenil celú geopolitiku plynu, a práve o to sa dnes hrá na svetovej šachovnici.
najlepsie nevstupit
cim skor vystupia tym mensia strata
je to podvod
podozrive individua
pan premier je prilis laskavy
SIS - ka by mala preverit , kto financoval tie ich paraglajdingove kratochvile
ked ich rovesnici maju problem ako prezit od vyplaty k vyplate
grey , tych skemrajucich polskych politikov o kus slovenskeho uzemia u Hitlera poznas ?
keby bol Tiso prijal Hitlerovu ponuku , pol Polska by bolo nasou koloniou :)
ale on to neurobil , lebo bol prezieravy politik
priznali , ze vedeli o zakaze fotografovania
a predsa fotili
V lete roku 1939 vyhlásil generálny inšpektor poľskej armády Rydz-Smigly “Poľsko chce vojnu s Nemeckom a Nemecko tomu nebude môcť zabrániť, ani keby chcelo”.
Odporúčame