sak vas ten smiech prejde
:)
najviac si zaklada na maskacoch :)
vyzera v nich nebezpecne
a naopak
krajine bez mladeze vladne smrt
taky osud nachystali Slovensku pravicovi idioti
keby sluzila v US armade 25 rokov ma istych
slonie usi su zakladnym predpokladom
dobreho nacuvania :)
kde je mladez , tam je zivot
tento prekliaty rezim nachystal Slovensku pomalu smrt
aj markizu by mali do jednej zahrnut
nikto by neplakal
musite sa zmierit s tym , praviciari
ze hrate az 23 husle :)
cwert nam bol dlzen to usate torpedo
okradnuta , ohlupnuta generacia ...
ale zalezi len na nej , ci sa dokaze pozviechat a vydobit si svoje miesto na slnku
priestoru je dost
ty tam musis byt ohromne stastny ,
ked sem doliezas kazdy den :)
bezny Slovak nebol na dovolenke uz 20 rokov
uz tym , ze ako vojacka vystupila na brifingu politickej strany porusila elementarnu zasadu vojaka - apoliticnost
Odporúčame