stihat by mali toho , co jej pridelil hodnost porucika
stihat by mali toho , co jej pridelil hodnost porucika
riesit to ma ta institucia , co ma k tomu poverenie a mandat
nie nejaky zakomlexovany predavac Kauflandu
toto je komaticky stav
a sem nas doviedli politicki darebaci ktorych vyniesol k moci prevrat v roku 1989
podla toho , co si napisal je zrejme , ze nemas ani dunctu o tom
co je podstatou komunistickeho rezimu
to , co sa tu dostalo k moci v Europe po tzv. neznych / ruzovych , jarnych atd / prevratoch , je politicky aj ludsky odpad
teraz je ta doba , ked sa svet od tohto klamstva ocistuje
0,22 a 0,88 je zrejme objem stredneho kmena
ale tomu fiskal nerozumie
.....to zase nie :)
existoval len vdaka korupcii
ktoru sam organizoval
zakon ,system , pokoj a poriadok je zaruka najlepsieho riesenia
nie volajaky vetroplach galko
median je 400 - 500 eur cisteho
ked sa zaplati najom a energie , ostane obcanovi 100 eur na mesiac
to niej e len necasova demisia
to je koniec pravicovym experimentom v strednej Europe
Odporúčame