zostupte z oblakov , pan marten :)
zostupte z oblakov , pan marten :)
z toho cosi skor napisal , mam pocit , ze socializmus neskrachoval ,
ale ze sa rozvinul do viacerych podob
a je to tradicny kapitalizmus , co skrachoval
svet by mal zacat vyzbrojovat tureckych povstalcov
jednoducha odpoved
aby si opozicia nenamyslala , ze bude urcovat program vladnej strane
dovolte mi jednoduchu otazku pan marten
kym ?
hovoria , ze socializmus krachol , ale
po letech slyším, jak lidé jako Rick Perry, Newt Gingrich, Rick Santorum tvrdí, že prezident Obama je socialista
ani sa mu nedivim
zufaly imperialista , nositel mieru a lasky, skemre na hranici o dalsiu pozicku
a Jano si dzugne jedno pivo :)))))))))))
Sefcovic netaraj , doba ktoru zijeme je provizorium
v istom zmysle vojnovy stav
a nikto nevie ako to skonci
ekonomicky to neskolabovalo , len politicky
dnes kapitalista skemre o pozicku :)
ludi , co tvoria dnesnu opoziciu treba uplne vytesnit z politiky
su to zli , chori ludia
k ziadnej zmene ekonomickeho systemu neprislo
a preto si myslim - system nefunguje a fungovat nebude
reci pana Sefcovica su len zboznym prianim
Odporúčame