musis sa zmierit s realitou ,
ze pan Fico je politik europskeho formatu
a my mame to stastie , ze je predsedom vlady
musis sa zmierit s realitou ,
ze pan Fico je politik europskeho formatu
a my mame to stastie , ze je predsedom vlady
a stale sa najdu hlupaci , co budu obhajovat zvysovanie cien energii :)
zas sa nesli hlupaci , co si myslia , ze zarobia :)
cert nam bol dlzen zlodeja miklosa aj s jeho privatizaciou
nic dobre to obcanom neprinieslo
je mi tvojho otca luto , ale
takych veriacich co odmietli vstupit do strany boli statisice
a v pohode prezili
co ta reorganizacia stala penazi....
aby sa nakoniec ukazalo , ze to stoji za h... , ako vsetko ,coho sa pravicovi hlupaci dotkli
“Vláda pravicová tak privatizovala, že súčasťou privatizačných zmlúv bol záväzok štátu zvyšovať ceny, aby ten privatizér, ktorý privatizoval, čo najrýchlejšie vrátil peniaze do svojho vrecka.
vybor sa demokraticky uzniesol
smolkovia uz ste len na obveselenie obcanov :)
podiel statu v dzurindom rozkradnutych strategickych podnikoch
by sa mal kazdorocne zvysovat
som sa pobavil :)
ale tak to dopadne , ked pravicovy fanatik s vedomostami ziaka zakladnej skoly
debatuje s profesionalom
Slovensko nepochybne potrebuje radikalnu socialisticku stranu
len si preboha nedavajte do nazvu odkaz na komunistickych zidobolsevikov
Odporúčame