Asi máte pravdu, ale: Keď sa môžu pretŕčať rôzni pochybní naháči a úchyláci na protestoch /lebo poznám niekoľko veľmi slušných gejov, ale tí by sa tam nešli strápňovať/, tiež mimovládky organizujú protesty na požiadanie cudzej moci, tak nech si ľudia protestujú aj za ochranu života!
Mňa ale veľmi mrzí, že najviac ako keby ich zaujímal len život detí pred narodením, potom už ani nie, ale to je veľká chyba! Mnoho detí trpí, je týraných, prípadne nemajú peniaze na liečbu vážnych chorôb - to už je ticho, tam sa neprotestuje, prečo?

