Máš pravdu Devana! Ale kto je už celý v tej špine ponorený, ten ju nevidí.
Máš pravdu Devana! Ale kto je už celý v tej špine ponorený, ten ju nevidí.
Veľmi dobre, že aspoň Blaha povie pravdu, za to som mu vďačná, aj Sulíkovi som bola za niektoré jeho vyjadrenia. Akurát že im už neverím tak, aby som ich volila, lebo sú dvojtvárni.
Všetko Ti verím, ale stále si vážim len takých politikov, ktorí idú do funkcie s cieľom niečo dobré urobiť aj pre svojich voličov, pre svoju krajinu a nie pre svoj prospech a úžitok. Kto je taký, nemal by sa báť, mal by mať pevnú, odolnú "chrbticu". Lebo potom sú to naozaj len obyčajní falošní herci, kariéristi a klamári! Jeden ako druhý, škoda sa nad nimi vzrušovať.
O Blahovi si myslím, že má správne názory, som rada, že píše a hovorí, ale verila by som mu, keby bol v KSS alebo inej strane, ktorá je proti EÚ a NATO. Takto si myslím, že to spolu s Ficom "hrajú" na voličov KSS, aby volili SMER. Keď Sulík "trpí" napr. Klusa, Osuského, Dostála, Nicholsonovú v jeho strane, je pre mňa nedôveryhodný!
Pánov Pašku a Hrnka zo SNS si veľmi vážim, aj som myslela, že budem voliť SNS, ale majú ministra obrany s jeho nákupmi a hláškami, tak tiež strane veľmi už neverím.
Keď sledujem, ako veľmi prekáža Harabin, ktorého som nepoznala, ani mi nebol sympatický, keď čítam jeho vyjadrenia, väčšinou súhlasím, chcem jeho voliť. Dúfam, že nezačne aj on obhajovať NATO a ponižovať Rusko, že je proti vojenským základniam a tomu všetkému, čo aj Ty spomínavaš.
Kedysi som fandila aj Chmelárovi, potom som ho videla v BA na demonštrácii držiac sa za ruku s Beňovou a Havranom, no vrana k vrane sadá...
Poviem Ti, že niektoré Sulíkove vyjadrenia sa aj mne páčili a súhlasila som s nimi. Ale nemôžem veriť, že to všetko myslel vážne, keď vidím a počujem, akými ľuďmi sa obklopil. Myslím, že je dobrý herec. A s Luciou N. čo chce dokázať? Nechcem urážať, tak nedopíšem...
Plánujem ho aj ja voliť, pravdaže! Aj mne záleží na budúcnosti SLOVENSKA!
Veľmi prajem strane Vlasť, aby sa stala nádejou pre budúcnosť slovenského Slovenska! /pre zradcov nebude/.
Len treba dobre vybrať spolupracovníkov, kandidátov na poslancov aj pribrať malé pronárodné strany podobného zmýšľania, nech sa už netrieštia! Veľa šťastia a úspechov želám!
Ďakujem Vám za tento článok! Nezaujímala som sa o "feťákov", ale vidím, že to je ešte nič oproti ostatným ich plánom. Pri ich vláde by tu mohla nastať taká totálna diktatúra a teror, aký sme nikdy nemali. Poslúchali by veľvyslanca z amíkova a plnili pre Slovensko nepriateľské nariadenia. Pán Boh nás ochráň pred takou bandou!
A komu je naša sloboda a vlasť milá a drahá, voliť rozumných vlastencov!
Ak je pravda, čo sa o Jankovskej píše, tak prezidentka má pravdu, hoci nerada, ale musím priznať, že áno. Jankovská sa mi nezdá nevinná.
Nuž, cez deň sme v práci a nemáme veľa času na čítanie/obedňajšia prestávka nie je nekonečná/, večer si skôr nájdeme čas na čítanie. Teda aspoň ja.
Ak by tie záležitosti, ktoré si v úvode vymenovala, myslel Sulík vážne, ako by potom mohol dať na kandidátku napr. Osuského, Dostála, Klusa? Pripomína mi to SMER: Fico pekné reči o zahraničnej politike, ale podporuje Lajčáka.
Myslím, že Sulík urobil dobre! Len nedokážem uveriť, že by bol taký statočný, ako ho vidíš Ty, keď berie na svoju kandidátku odroňov z OKS.
Na Slovensku by mali byť všetky školy slovenské, v Maďarsku zas maďarské.
Odporúčame