++++++++++++++++++++
Som rada, že to píšeš. Kto nebol slepý, musel to vidieť od začiatku!
Žasnem! A ja naivná som verila, že RKC - ako našej staršej sestre sa dá veriť, v láske s ňou spolupracovať. Presvedčili ste ma o opaku, dobre vedieť.
A hlavou kresťanskej cirkvi je Pán Ježiš Kristus a nie žiadny človek!
V poriadku, súhlasím.
Ja sa zas pýtam: prečo by mal štát z mojich daní financovať sociálne dávky, zdravotnú starostlivosť a i. pre príšelcov, ktorí sem prišli a nikdy pre náš štát nič neurobili, ani žiadne dane neodviedli?
Presne! Tí migranti sú väčšinou len dobrodruhovia, ktorých láka falošné pozlátko Západu. Vojnu už nemajú, nech idú domov pracovať a budovať svoje krajiny, aby sa tam mali lepšie.
V BA sú slušné platy, tí ľudia majú svoj pohľad, často veľmi skreslený. Ja som bola dlhé roky samoživiteľka, s nízkym platom v malom meste, pracujúca v súkromnej s.r.o., viem, čo je to chudoba. Nikde som sa nedovolávala pomoci, ale ani mi ju nikto neponúkol. Hlavne osamelé mamy s deťmi, aj s chorými to mali veľmi ťažké. V posledných rokoch je to už hádam lepšie, už štát trochu pomáha. Deti doštudovali, pracujú, už je aj mne fajn.
Nepáči sa mi a neuznávam takýto systém, ktorý je vrcholne ústretový voči rôznym darebákom, zlodejom a podvodníkom, ale NECHCE pomôcť vlastným občanom, ktorí sa dostali do zlej životnej situácie. Často ani nie vlastnou vinou.
Neviem, kde žijú títo ľudia, ktorí neveria Vašim slovám z blogu? Asi vo svojej "zlatej klietke". Obdivujem Vás, že sa Vám chce s nimi diskutovať, mne by sa určite nechcelo.
... "jsme však liberalismem zaseli svévoli, chaos a nezákonnosti. Zmocnili jsme se justice, tisku, osobních práv a především vzdělání, které je pilířem skutečné svobody.
12) Zdemoralizovali a otupili jsme mládež ... tím, že jsme ji vychovávali podle zásad a teorií, jež sami pokládáme za falešné, ale které jsme záměrně vpravili do jejich myšlení a vědomí."
atď.Rodičia a starí rodičia by sa mali viac a lepšie venovať deťom.
Ja veru nemám čo oslavovať. Niečo sa málo zlepšilo, oveľa viac sa zhoršilo.
„Ja som skúsil kapitalizmus aj za bývalej Československej republiky, aj za Slovenského štátu a skúšam ho aj teraz. Kapitalizmus nie je pre ľudí ako celok, ten je pre jednotlivcov.“ - hovorí pán Pavol Múčka:
Pamätám si, ako mnohí diskutéri tu na Pravde zosmiešňovali a urážali tých, ktorí písali o migrantoch a že sú to väčšinou mladí muži ... . Ja vtedy i teraz ich považujem za platených brigádnikov na ovplyvňovanie verejnej mienky v súlade s mocou - systémom. Podľa môjho názoru sú tu preto, aby spochybňovali pre nich nežiadúcu pravdu, ktorú si niekto dovolí napísať. Čítam aj alternatívu, porovnávam so skutočnosťou, aspoň do tej miery, ktorá sa dá vidieť.
Keby oficiálna tlač a média neklamali, nezatajovali dôležité informácie, neprekrúcali pravdu, nepodsúvali výmysly a boli objektívne, nepotrebovala by som vyhľadávať alternatívne správy.
Často mám dojem, že primitívi, ktorí nemajú čím rozumným a vierohodným argumentovať, označia pravdu za konšpiráciu, hoax a pod. S takými je ale škoda strácať čas.
Klamári, manipulátori, sluhovia moci a ich pomocníci nesmú dopustiť, aby si niekto dovolil pravdivo písať. Však to je proti nim! Cenzurujú, hanobia, ironizujú, nálepkujú s cieľom umlčať pravdu. Najhoršie by bolo zľaknúť sa, nechať sa zastrašiť a ostať ticho, presne to chcú.
Možno, že najväčší problém je ten, že čestní, poctiví, spravodliví ľudia už vymreli a ostali len podvodníci a zlodeji?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++ Len píš ďalej!!!
Odporúčame