Nie Irán, USA potrebujú ďalšiu vojnu, preto uskutočňujú rôzne útoky a zádrapky, aby ju mohli vyvolať! Už by konečne mali amícke zbrojárske firmy skrachovať, padnúť na hubu, aby bol vo svete pokoj a kľud. A všetky mierumilovné štáty by sa mali spojiť proti agresorom, na čo čakajú, až nás všetkých zničia?
Vymazali ste moje 2 príspevky, vidím, že som mala pravdu, v tejto západnej krutej totalite si nemôžete také niečo dovoliť, bolo by zle, chápem. Je nutné držať ústa a krok.

