Nuž veru, asi sa začnem bližšie zaujímať o ĽSNS, ten Uhrík je pekný chlapec.
Nuž veru, asi sa začnem bližšie zaujímať o ĽSNS, ten Uhrík je pekný chlapec.
Však práve o to mi išlo. Ty si šťastne ženatý s tou svojou jedinou, čo je chvályhodné a ja Ti k tomu blahoželám! Dnes to je už pomaly vzácnosť. Ale keby si bol slobodný, mohol by si sa uchádzať o pani prezidentku. To ma napadlo len a len preto, že tak statočne ju brániš, ako aj predtým Kisku. Ale určite je Tvoja manželka lepšia, múdrejšia, šikovnejšia, tolerantnejšia i krajšia, takže beriem späť!
áno viem, ale kto je lepší? Beňovú nemám vôbec rada, ani jej bývalého Flašíka.
Dovolila by som si v tomto blogu s Tebou nesúhlasiť. Myslím si, že bez Fica by to už nebol SMER - názov áno - len ďalšia slniečkársko vazalská strana. Ak aj nám, chudobnejším, menej zarábajúcim ľuďom mimo Bratislavy a veľkých miest niekto niečo dal, bol to práve Fico. Mne ďaleko viac vadia v SMERe iní, ako on, hoci mu zazlievam mnoho vecí. Pre ich pronatovskú a príliš probruselskú politiku som ich prestala dávnejšie voliť. Keby sa Fico odpútal od oligarchov, založil s Blahom novú stranu, možno by urobil dobre. Je to všetko vec názoru a nášho pohľadu, ten máme rôzny. Ale Fico určite prežije aj bez funkcie, ťažšie to už bude s nami, obyčajnými ľuďmi, bez neho vo vláde..
SMER by sa mal zamyslieť: kto a akí sú predstavitelia SMERu? O čo im prednostne ide? Po odstúpení pána Fica
z funkcie premiéra, po vlezprdelsko-amíckej politike predovšetkým Lajčáka, príliš probruselského Šefčoviča - pre mňa sa stal SMER už úplne nečitateľný. Možno nás je takých viac, preto ten úpadok. Tiež som bola kedysi ich voličkou.
Predpokladám, že najvyššia volebná účasť bude v Bratislave a tí zvolia Progresívne Slovensko+ SPOLU.
Komu to vadí, nech sa rýchlo vyberie voliť. U nás v meste v najväčšom volebnom okrsku som bola sama, účasť mizerná.
Správne, že sa GP ozvala! Toho sudcu /alebo sudcov/ treba vyhodiť!
Len aby si to 26.5.19 nerozmyslel a neostal doma. Ale možno ide odovzdať dôležitý odkaz od Trumpa Putinovi, keď sa tým dvom nepodarilo stretnúť osobne.
Výborný blog, ďakujem! Dúfam, že Trump nejako vycúva aj z tejto vojny.
Ja fakt neviem, kto je pre Slovensko nebezpečnejší, či USA, alebo Nemecko, Francúzsko+ niektoré okolité štáty? Vláda poslušne vykonáva príkazy USA i EÚ, podriaďuje sa im, ustupuje a plní ich požiadavky. Pre nich sme len bezcenní poddaní, vyrabovaní otroci. Ja neverím ani USA, ani Bruselu, Nemecku, Francúzsku, Anglicku, Číne... . Lepšie a istejšie by som sa cítila "pod krídlami" súčasného Ruska.
Odporúčame