Pani Malinová, som rada, že ste tento blog napísali. Poviem Vám svoj názor, ja sa o politiku zaujímam od r. 1989, hoci len ako obyčajná občianka, nestraníčka, pozorovateľka. SNS som zatiaľ nevolila, ale už budem /ak zotrvajú na týchto pozíciach a postojoch, ako teraz, pre tie F-16 ma veľmi naštvali, zrejme museli/. Viac som si túto stranu začala všímať, keď jej bývalí funkcionári pán Slota a pani Belousovová jasne a smelo vystupovali proti nášmu členstvu v NATO a EÚ. Lebo aj ja som bola proti tomu. Lokaji Západu ich za to znemožňovali, kde a ako sa len dalo, aby ich zosmiešnili a odstavili. Podarilo sa aj zásluhou A. Danka. Pána J. Pašku si pamätám ako jediného slovenského poslanca v EP, ktorý za niečo stál - viackrát som počula jeho správne vyjadrenia, proslovenské - rozumné stanoviská k tomu, čo sa v EP prejednávalo. Už vtedy ma zaujal, teraz to viac krát potvrdil. Ak dožijem, budem ho voliť do EP.

