Áno a urobiť z Ruska len surovinovú základňu pre zhýčkaných nenažrancov na Západe.
Áno a urobiť z Ruska len surovinovú základňu pre zhýčkaných nenažrancov na Západe.
Kto platí všetky ich výdavky? Dúfam, že nie pracujúci ľudia v Británii a jej kolóniách?
Aj ja to chcem. Patrím preto medzi Putinove kruhy?
+++
"Veškerý zisk, který stádo vytvoří, se ve formě dolarů a jiných čistých peněz zcela demokraticky ve volném trhu odejde do zahraničí, aby se pak vrátil ve formě půjček, a hypoték. Úrokem a lichvou je zajištěno, že půjčky a hypotéky nelze zaplatit, a tím se i tento zisk opět vrátí do zahraničí, ztučnělý lichvou. "
Prečo nevaruje pred všetkými, ktorí sú štedro platení zo zahraničia? To je v poriadku? Nie je!
Kto mohol uveriť takej reči, že je nezávislá?
"přesně toto se stalo s kandidátkou okresního formátu Zuzanou Čaputovou. Bylo rozhodnuto, že Čaputová je lepší produkt. Toto rozhodnutí se reklamním expertům osvědčilo. Z Čaputové se stal nejlepší výrobek určený na masovou spotřebu a vyvolávání dočasného nadšení a emocí,“ pokračoval Juza s tím, že v televizních debatách tato dáma jen „tlachala“. Politolog použil přesně tohoto slova. A jak ukázaly výsledky druhého kola voleb, Slovákům toto tlachání stačilo.
Čaputová se podle politologa nevyzná ani v otázkách domácí politiky, ani v politice zahraniční. Údajně jen neustále opakuje fráze o boji proti zlu. Až se moci chopí její poradci, ukáže se, v jakou reálnou politiku se tyto fráze promění."
Ja sa už ničomu nečudujem. Vidím, že ľudia sa nechajú zneužiť akoukoľvek predraženou hlúpou reklamou, oblbnúť falošným úsmevom, naletieť podvodníkom. Včera tu bol jeden článok s názvom: " V krajine ubúda rozumu", veľmi výstižné!
Prečo ju vyškrtol? Chcel dať priestor mladším, dobre urobil. Peter Pellegrini sa mi zdá dobrý chlapec, ale ja mu neverím.
S mnohým, čo ste napísali, súhlasím. Mám dojem, že predstavitelia SMERu sú už veľmi vzdialení od predstáv a túžob svojich mnohých voličov. Poslanci, ktorí sú doteraz naozaj ľavicoví, by sa mali spojiť aj s pánom J. Sulejmanom a inými činnými členmi KSS a ľavice, predsedom strany by sa mal stať Ľ. Blaha - skrátka, vytvoriť skutočnú ľavicovú, dôveryhodnú, akčnú stranu a bez oligarchov.
Súhlasím, dobrý blog!
Rozhodujem sa medzi Vašou stranou a SNS, ak by niektorá strana získala pána Harabina, moja voľba bude jasná.
Ešte sa to zmení, kým budú voľby. Kiska založí novú stranu, Harabin sa môže k niektorej pridať a bude to zaujímavejšie.
To je tiež pravda. Je veľká škoda, že si to SMER dosť pokazil u časti voličov. Hlavne podporou NATO, EÚ, protiruským sankciám, podporou Lajčáka a pod. Títo voliči sa už priklonia k inej strane. Aj ja patrím ku nim.
Myslím, že to bolo v podstate jedno. Kaliňáka by som bola volila radšej, ako Šefčoviča /v 2. kole/, ale SMER stratil mnoho voličov, ktorých už späť nezíska a prejavilo sa to aj vo voľbe prezidenta.
Za chyby sa platí, niekedy aj draho. Pre Slovensko by bolo lepšie, keby si nebolo "prepilo" svoju suverenitu vstupom do pazúrov dravcov NATO a EÚ. Spolupracovať, obchodovať sme mali s každým, s kým by to bolo výhodné aj pre nás.
"Pravdou je, že Evropská unie je nereformovatelná, protože je součástí židovských procesů Kalergiho multikulti doktríny. A jediná reforma, která projde v EU je ta, kterou schválí Dům Sion. Reformovat EU je jako reformovat NSDAP nebo oddíly SS. Je to utopie, protože reformovat lze pouze dvousměrné procesy. Sionistická globalizace je ovšem procesem jednosměrným."
Čítala. Kto je katastrom nadriadený, kto tam zamestnáva mafiánov a nekontroluje ich, že si môžu takéto podvody /aj inde a iné/ dovoľovať? Aká je to zodpovednosť, sedia tí mafiáni už v base? Nielen jeden, ale všetci podvodníci a mafiáni!
Odporúčame